Strona główna Sport Piłka ręczna Oldboje bez zwycięstwa na Mistrzostwach Polski

Oldboje bez zwycięstwa na Mistrzostwach Polski

1

Na turniej jechali po raz pierwszy, ale mimo to liczyli na więcej. Szczypiorniści Old Boys Handball Team Świdnica na odbywających się w Krakowie Mistrzostwach Polski Masters w kategorii + 35 mierząc się z klasowymi rywalami przegrali wszystkich sześć meczów zajmując 7. lokatę.

 

W turnieju grano systemem każdy z każdym 2x 20 minut. Świdniczanie ulegli następującym zespołom: 5:8 SDFP Kraków, 6:14 Chrobremu Głogów, 7:9 Orłom Zglinickiego Warszawa, 7:10 zespołowi z  Pabianic, 8:11 Zagłębiu Lubin i 5:8 Vive Kielce. Mimo niezbyt udanego występu nasza drużyna nie musi się wstydzić, gdyż w drużynach przeciwnych nierzadko grali byli reprezentanci Polski i zawodnicy występujący niegdyś w Bundeslidze. Z pewnością nasi szczypiorniści zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje podczas kolejnej imprezy. Złoto zdobyła drużyna SDFP Kraków, srebro dla Pabianic, a na trzecim stopniu podium stanęli szczypiorniści Vive Kielce. W starszej kategorii +45 najlepszy okazał się Kraków przed Lwami Jasia Łaziska i Szczecinem Polska.

Old Boys Handball Team Świdnica: Dariusz Piechurski, Wiesław Iwanio, Jarosław StefaniakMariusz Kozakow, Jacek Przenzak, Karol Zając, Grzegorz Niewiadomski, Piotr Babiarz, Adam Werner, Wojciech Kaczmarczyk, Piotr Kalbara, Jacek Zapart, Piotr Marek.

Poprzedni artykułDotkliwie pobili i okradli
Następny artykułNiepełnosprawni świętowali