Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Nareszcie! Od wielu tygodni po raz pierwszy weekend zapowiada się ciepło i słonecznie. Można nadrobić zaległości w wycieczkach, spotkaniach w plenerze i grillowaniu. Co jeszcze? Podpowiedzi jak w każdą sobotę podsuwa Magazyn Swidnica24.pl.

Zdjęcie wikipedia

Od kilku tygodni Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch zaklinała niesprzyjającą aurę, proponując potrawy znakomicie nadające się do jedzenia na tarasie czy w ogrodzie. Dziś warto sięgnąć do archiwalnych przepisów, ale i najnowszy odcinek „Czarów Penelopy” wart jest wykorzystania. Jak przygotować wyjątkowy dip do świeżych wiosennych warzyw? O tym w dziale Kuchnia.

Do poczytania proponujemy Brzechwę. I absolutnie to zaproszenie nie jest skierowane do najmłodszych. Mało kto wie, że twórca zabawnych wierszy dla dzieci był  także wybitnym prawnikiem walczącym o prawa autorskie twórców literackich, jednym z założycieli ZAiKS-u i jego długoletnim prezesem, namiętnym karciarzem, a o jego przygodach miłosnych można by napisać barwną powieść. Biografię tej nietuzinkowej postaci w wersji wyłącznie dla dorosłych polecamy w dziale Książka.

Pachnący wiosennie świat zachęca do spakowania kilku niezbędnych rzeczy i wyruszenia na wyprawę. Portal ZnaneNieznane.pl poleca w najnowszym odcinku okolice Międzylesia i mało znaną jaskinię. Choć jest niewielka, warto do niej zajrzeć. Szczegóły w dziale Turystyka.

Na deser zapraszamy do lektury felietonu Adrianny Woźniak, która obserwowała bacznie tegoroczny Festiwal Reżyserii Filmowej. Więcej w dziale Kino.

Magazyn Swidnica24.pl  czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Udanego, słonecznego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Szparagowy dip z warzywami
Następny artykułWypadek w Niemczech. Autokar był ze Świdnicy