Strona główna Kultura Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Jest weekend, nie ma ładnej pogody. W tym roku aura zdecydowanie nie rozpieszcza w wolne dni. Tym chętniej autorzy Magazynu Swidnica24.pl śpieszą z podpowiedziami, co zrobić z wolnym czasem nawet, gdy za oknem znów leje.

Toskania. Zdjęcie wikipedia.

Przedsmak iście południowej aury mieliśmy w minionym tygodniu. Takich pięknych i gorących dni znacznie więcej jest we włoskiej Toskanii i Umbrii. Anna Goławska i Grzegorz Lindenberg poznali oba te regiony i oprócz zachwytów nad ich urodą przywieźli do Polski mnóstwo przydatnych porad. Nawet jeśli Państwo nie planują wyprawy do Włoch, można się tam przenieść przynajmniej za sprawą subiektywnego poradnika, o którym więcej w dziale Książka.

Jeśli nie podróż – nawet ta w wyobraźni, to może dobry film? Adrianna Woźniak tym razem w cyklu “Z wypożyczalni” poleca spotkanie z jednym z największych mistrzów kina – Fellinim. Jaki obraz proponuje do obejrzenia w domowym zaciszu? O tym w dziale Kino.

A gdyby jednak deszcz nie stanowił dla Państwa przeszkody, zapraszamy na wycieczkę z portalem znanenieznane.pl. Tym razem kierunek – baszty rycerskie. Więcej w dziale Turystyka.

I na deser – deser z przepisu czarodziejki Penelopy. Bardzo niezdrowy i bardzo tuczący, ale czasem warto zrobić sobie i dzieciom wielką frajdę, nie zważając na kalorie. Jak domowym sposobem przygotować rurki z kremem? O tym w dziale Kuchnia.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu głównym pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!