Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Pogoda zapowiada się bardzo ładna i miejmy nadzieję, że na zapowiedziach się nie skończy. Co zrobić ze słonecznym dniem? Może wybrać się na… safari? Albo poczytać w plenerze dobrą książkę? A może przyrządzić już prawdziwie letnią potrawę? Podpowiedzi w cotygodniowym Magazynie Swidnica24.pl.

Zdjęcie wikipedia

Na początek zapraszamy do działu Książka, w której polecamy mocną opowieść byłego policyjnego negocjatora. Dariusz Loranty obnaża kulisy policyjnej pracy, a historie przypominają filmowy scenariusz.

Jeśli nie maja Państwo ochoty na takie doznania, może warto przenieść się na inny kontynent, choć to miejsce wcale daleko od Świdnicy nie leży? Portal ZnaneNieznane.pl poleca wyprawę na polskie safari, do jedynego ogrodu zoologicznego w Polsce, w którym zwierzęta biegają prawie jak na wolności, a zwiedzający oglądają je z samochodów terenowych. Gdzie jest takie miejsce? o tym w dziale Turystyka.

Adrianna Woźniak tym razem nie zaprasza Państwa do kina, a na spotkanie z popularną aktorką. Małgorzata Kożuchowska niedawno gościła w Świdnicy. Jak traktuje swój zawód? Co myśli o Festiwalu Reżyserii Filmowej? Odpowiedzi w dziale Kino.

Na deser polecamy… deser. Prawdziwie letni, słoneczny i efektowny, a przy tym bardzo zdrowy! Jak przygotować imponujące wyglądem łódki z truskawkami? Do swojej kuchni zaprasza Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu głównym pod hasłem Magazyn. Udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Koreczki ananasowo-truskawkowe
Następny artykułKożuchowska: Film to luksus [WYWIAD]