Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza

Cinema 3D zaprasza [KONKURS]

0

Iluzja, Bling ring, Człowiek ze stali, Tedi i poszukiwacze zaginionego królestwa, Kac Vegas 3, a może Dziewczyna z szafy? Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D. 

Dla naszych Czytelników mamy 4 pojedyncze wejściówki na przedpremierowy pokaz „Iluzji”, który zaplanowano dzisiaj na godzinę 17.17. Seans zostanie poprzedzony występem świdnickiego iluzjonisty Macieja Eszwowicza. Aby zdobyć zaproszenia na dzisiejszy seans wystarczy dokończyć zdanie „Iluzja to …” na propozycje czekamy do 11;30 pod adresem e-mail [email protected] w temacie wiadomości  należy wpisać ILUZJA. Prosimy również o podanie swojego nr telefonu.

ILUZJA

USA, od 15 lat , thriller/ 115 min

17:15*

* seans odbędzie się tylko 21, 22 oraz 23 czerwca

Film opowiada o jednostce FBI uwikłanej w grę w kotka i myszkę z grupą najlepszych na świecie iluzjonistów, którzy podczas swoich występów napadają na banki a skradzionymi pieniędzmi obsypują widownię. Magicy – przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

CZŁOWIEK ZE STALI 3D

USA, od 12 lat , akcja/przygodowy/ fantasy/ 143 min

9:45 13:15 16:15 19:15 22:15

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości. Historia Clarka Kenta, który broni mieszkańców Metropolis przed złem jako człowiek ze stali – Superman.

STAŻYŚCI

USA, od 15 lat , komedia/ 119 min

16:15 18:45 21:15

Dwaj zwolnieni z pracy panowie ”po czterdziestce” zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę.

THOR RATUJE PRZYJACIÓŁ

Islandia/ Niemcy/ Irlandia, od 7 lat, animowany/familijny/przygodowy/ 85 min

9:15 13:15

Przygotuj się na przygodę większą niż tresowanie smoków! W niezwykłej krainie Wikingów wszystko jest możliwe. Tu marzenia naprawdę się spełniają. Thor, pewny siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i armii Olbrzymów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?

1000 LAT PO ZIEMI

USA, od 12 lat , akcja/sci-fi/przygodowy/100 min

9:30 11:45 14:45 19:00 21:15

Po wielkim kataklizmie, jaki dotknął Ziemię, ludzkość musiała opuścić swój ojczysty świat, znajdując nowy dom na Nova Prime. Tysiąc lat po tej katastrofie, legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) podróżuje wraz ze swym trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w kierunku Układu Słonecznego. Ich statek zostaje uszkodzony w zderzeniu z rojem meteorytów i muszą przymusowo lądować na nieprzyjaznej teraz i niebezpiecznej Ziemi. Ojciec zostaje ciężko ranny, a młody Kitai, który zawsze pragnął mu dorównać, samotnie musi stawić czoła dzikiej planecie.

DZIEWCZYNA Z SZAFY

Polska, od 15 lat, komedia romantyczna/dramat/90 min

11:15 15:15

Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego – Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka, jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog. Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę nad genialnym bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.

TEDI I POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO MIASTA

Hiszpania, b.o. , animowany/familijny/przygodowy/102 min

wersja 2D 12:45

wersja 3D 9:15 17:00

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

KAC VEGAS 3

USA, od 15 lat, komedia/111 min

14:00 17:15**

** seans nie odbędzie się 21, 22 oraz 23 czerwca

„Kac Vegas 3” – trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść‡ nie tak, prawda? Ale kiedy słynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się™ zdarzyć.

BLING RING

USA, od 15 lat , dramat/ kryminał/ 95 min

9:15 11:15 19:30 21:30

Film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Opowiada o grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie jednak za sobą konsekwencje. „Bling Ring” ukazuje portret pokolenia zawieszonego między sławą a rzeczywistością.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

Poprzedni artykułII liga futsalu na Dolnym Śląsku?
Następny artykułJak poszło szóstoklasistom? [OFICJALNE WYNIKI]