Strona główna 112 Amfetamina i marihuana w samochodzie

Amfetamina i marihuana w samochodzie

6

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 24-latkowi za posiadanie narkotyków. Policjanci ujawnili w jego samochodzie blisko 300 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym podróżowało 4 mężczyzn. W trakcie czynności służbowych policjanci ujawnili w nim znaczne ilości białego proszku oraz zielony susz. Jak się okazało po przebadaniu przez technika kryminalistyki była to amfetamina i marihuana. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 300 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany – mówi Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Wszystkie podróżujące samochodem osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, iż ujawnione narkotyki należą do 24 letniego mieszkańca Świebodzic.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania i rozprowadzania narkotyków. Teraz za czyn, o który jest podejrzany, odpowie on przed sądem.

Poprzedni artykułParę złotych na zabytki
Następny artykułBiegali po dachach samochodów