Strona główna Wydarzenia Zwierzaki-cudaki na zdjęciach

Zwierzaki-cudaki na zdjęciach [KONKURS]

2

Każdy, kto ma psa czy kota, bardzo chętnie uwiecznia swojego pupila na fotografiach. Czasem udaje się uchwycić niezwykle zabawne kadry. 14 maja 2013 roku ruszył konkurs fotograficzny Koła Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Świdnicy pt. „Zwierzaki-Cudaki”. Konkurs ma na celu ukazanie pupili w nietypowych sytuacjach i pozach. Konkurs trwa od 14 maja 2013 roku do 28 maja 2013 roku i składa się z 2 etapów.

Zdjęcie ilustracyjne

I etap – nadsyłanie zdjęć pupili (do 21 maja 2013 r.) na adres e-mail [email protected],
II etap – głosowanie na stronie dla fanów na Facebook’u Koła TOZ w Świdnicy (od 21 maja do 28 maja 2013 do godziny 23:59) na najbardziej oryginalne zdjęcie. Zwycięży zdjęcie z największą liczbą oznaczeń „Lubię to”.

Nagrodą główną w konkursie jest album Bark’n’Roll  w twardej okładce z szalonymi zdjęciami psiaków. Album został wydany w Stanach Zjednoczonych przez fotografa i architekta Igora Litwinowicza. Dodatkowo zwycięzca otrzyma nagrodę-niespodziankę dla pupila oraz dyplom „Mistrza pierwszego planu. Zostanie też przyznane wyróżnienie w postaci nagrody- niespodzianki.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu na stronie internetowej Koła TOZ lub na stronie na fanów na Facebook’u. Regulamin konkursu dostępny tutaj: >>REGULAMIN<<

Poprzedni artykułW Karninie zagrają o „sześć punktów”
Następny artykułNajdroższe tulipany w jego życiu