Strona główna Wydarzenia Zostań wolontariuszem na zlocie motocyklistów Harley–Davidson

Zostań wolontariuszem na zlocie motocyklistów Harley–Davidson

0

Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy na FH-DCE Super Rally 2013, który odbędzie się w dniach 16-20 maja 2013 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Nabór przebiega przy wsparciu wrocławskiego Miejskiego Centrum Wolontariatu. Zainteresowani mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.wolontariat.wroclaw.pl/superrally do 7 maja 2013 r.

Wolontariat na FH-DCE Super Rally® 2013 to idealna propozycja dla osób otwartych, energicznych i znających języki. Uczestnictwo w imprezie to szansa na spotkanie z tysiącami motocyklistów z całej Europy oraz współtworzenie międzynarodowej atmosfery. Ponadto jest to okazja do rozwoju takich umiejętności jak praca w grupie, organizacja oraz komunikacja. Współpraca w ramach zespołu pasjonatów motoryzacji może stać się niezapomnianą przygodą.

Wolontariusze będą odpowiedzialni za następujące zadania

– Koordynacja zajmowania pola namiotowego

– Pomoc w konfekcjonowaniu zestawów FH-DCE Super Rally® Pack dla uczestników zlotu

– Udzielanie informacji uczestnikom zlotu na temat organizacji imprezy oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki

– Wsparcie przy sprzedaży oficjalnych pamiątek FH-DCE Super Rally® 2013

– Pomoc organizacyjna w trakcie zebrania Prezydentów i Zarządów klubów Harley-Davidson na Uniwersytecie Wrocławskim

– Obsługa parkingu dla innych pojazdów niż Harley-Davidson

Każdy wolontariusz będzie mógł uczestniczyć w imprezach i koncertach organizowanych dla uczestników zlotu, otrzyma ubezpieczenie NNW, możliwość noclegu na polu namiotowym, unikalną pamiątkową koszulkę oraz oficjalny certyfikat potwierdzający współpracę.

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu, które ukończyły 16 lat, proszone są o rejestrację na stronie internetowej www.wolontariat.wroclaw.pl/superrally. Osoby niepełnoletnie na udział w wolontariacie potrzebują zgody rodziców lub opiekunów.

***

Zloty FH-DCE Super Rally®, odbywające się od 1964 roku, gromadzą od 10 do 20 tysięcy fanów motocykli Harley-Davidson. Po raz pierwszy impreza, organizowana przez Harley-Davidson Club Poland, odbędzie się w Polsce. Na terenie wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego powstanie potężna infrastruktura dla motocyklistów z całej Europy: w jej obrębie będzie funkcjonował gigantyczny camping dla uczestników, strefy koncertowe, handlowe, gastronomiczne i sanitarne.

Regulamin wolontariatu oraz dodatkowe informacje dostępne na stronie:

www.wolontariat.wroclaw.pl/superrally

www.superrally.pl

 

Poprzedni artykułPonad 40 nietrzeźwych kierowców
Następny artykułSiódmy koncert dla ratowania organów