Strona główna Wydarzenia Świebodzice Zagłosuj na plac zabaw

Zagłosuj na plac zabaw

0

Ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Mieszkańcy 171 miejscowości, w których działają sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw Muszkieterów. Weź udział w konkursie i zawalcz o nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla Świebodzic! Głosowanie potrwa do 27 maja.

 

W ramach plebiscytu „Zagłosuj na swoje miasto”, mieszkańcy Świebodzic mogą wysyłać SMS o treści PLAC.143 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT.

 W dwóch miejscowościach, na które zostanie oddana największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

 Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskich miast nastapi tego samego dnia o godz. 15:00, a wyniki zamieszczone zostaną w Aktualnościach na stronie internetowej konkursu: www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

 – Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne, wśród których jesteśmy obecni i odpowiadać na potrzeby mieszkańców, także tych najmłodszych. Dlatego też stworzyliśmy akcję „Place Zabaw Muszkieterowie” oraz konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto”, i od kilku lat stawiamy w całej Polsce, kolorowe, zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, place zabaw. Zachęcamy także mieszkańców     Świebodzic do przyłączenia się do zabawy i oddawania głosów na swoje miasto – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

 W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, Fundacji Muszkieterów udało się wybudować 90 placów zabaw. Łączna wartość zakupu sprzętu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2,7 mln złotych. W zeszłorocznym konkursie „Zagłosuj na Swoje Miasto” zwycięzył Szczecinek. Place zabaw powstały także w Choszcznie i Wieluniu, które znalazły się ex aequo na drugim miejscu. Docelowo Muszkieterowie zamierzają postawić place zabaw w każdej miejscowości, w której znajdują się supermarkety Intermarché i Bricomarché.

 Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu będzie można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

 

Poprzedni artykułBieg Goplany za nami [FOTO]
Następny artykułMatematyka im niestraszna