Strona główna Konkursy Wyjątkowa biżuteria dla mamy

Wyjątkowa biżuteria dla mamy [KONKURS]

6

Z jakim świętem każdemu z nas kojarzy się maj? Oczywiście, że z Dniem Matki. Już niebawem życzenia składać będziemy wszystkim mamom. Każda jest wyjątkowa, niepowtarzalna i najlepsza. Każda zasługuje na  niepowtarzalny prezent w dniu swojego święta. Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu, jak podziękować swojej mamie, przygotowaliśmy  konkurs z pięknymi nagrodami.

Pracownia autorska METIER wykonała unikatową i szykowną biżuterię na ten jedyny dzień w roku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać  życzenia na Dzień Matki. Te najciekawsze zostaną nagrodzone biżuterią specjalnie przygotowaną przez świdnickiego artystę-jubilera Marcina Łabusa. Szansę mają dwie osoby!

W tym roku mamy dla czytelników Swidnica24.pl piękną zawieszkę Amber Corner oraz pierścionek Ring of Scar, wykonane od podstaw ręcznie. Jak zapewnia Marcin Łabus, jest to jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna biżuteria. Każda mama będzie bardzo zadowolona nosząc wisior ze srebra i bałtyckich bursztynów, czy pierścionek z labradorytem pochodzącym z Indii.

 Życzenia należy wysyłać na: [email protected] do 24 maja. W temacie proszę wpisać „Dzień Matki”, a w treści tuż obok życzeń imię, nazwisko, numer telefonu oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska w portalu Swidnica24.pl. Tekst może mieć maksymalnie 200 znaków.

 Najciekawsze życzenia zostaną opublikowane na naszej stronie 26 maja. Biżuteria trafi  do zwycięzców 27 maja.

 Zrób swojej mamie wyjątkowy prezent!

 

 

 

Poprzedni artykułWielka Promocja w TOY Planet Galeria Świdnicka!
Następny artykułKolejne podejście do sprzedaży pałacu