Strona główna Wydarzenia Świdnica Pomaszerują w obronie rodziny i życia

Pomaszerują w obronie rodziny i życia

4

Fundacja Małżeństwo Rodzina w Świdnicy po raz trzeci organizuje Marsz dla Życia i Rodziny  pod hasłem „Rodzina receptą na kryzys”. – W tym roku precyzujemy nasz Marsz do konkretnego wezwania „Kierunek: Rodzina”. Tradycyjnie celem marszu jest promocja rodziny i życia, jako wartości ponadczasowej i fundamentu cywilizacji – zapowiadają organizatorzy.

Marsze charakteryzują pozytywne treści i są radosnym pochodem, zorientowanym do wszystkich, ponad wszelkimi podziałami. Zaproszenie do uczestnictwa w Marszu skierowane jest do wszystkich świdnickich rodzin oraz gości z Dolnego Śląska, do organizacji społecznych, szkół i przedszkoli.

Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy 26 maja o godz. 15:30, z placu Jana Pawła II. Następnie ulicami Długą , Wrocławską, 1 Maja, plac Małgorzaty, Franciszkańską wejdzie do Rynku. Finał Marszu jest zakończeniem organizowanego wraz z Urzędem Miejskim” Tygodnia dla Rodziny”. Obejmuje zakończenie Konkursu „Mamo, Tato jesteś moim Mistrzem”, finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej oraz występ dzieci ze Stanisławowa, a także konkurs i loterię dla uczestników Marszu.

Niepowtarzalną atrakcją dla wszystkich uczestników będzie możliwość otrzymania specjalnej ulotki uprawniającej do otrzymania pamiątkowego prezentu w postaci książki Jacka Pulikowskiego o małżeństwie i rodzinie oraz imiennego Certyfikatu uczestnictwa w Marszu dla Życia i Rodziny.

Poprzedni artykułZwycięstwa LKS-u i Victorii
Następny artykułCentrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego otwarte