Strona główna Sport Piłka nożna Polonia rozegra zaległy mecz z Ilanką

Polonia rozegra zaległy mecz z Ilanką

0

Po dwóch III-ligowych zwycięstwach z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie i Polonią Trzebnica, zespół Polonii Świdnica podejmie w środę, 29 maja na własnym boisku Ilankę Rzepin w zaległym meczu 20. kolejki spotkań. Mecz początkowo miał się odbyć 6 kwietnia, jednak ze względu na fatalne warunki atmosferyczne został przełożony właśnie na najbliższą środę – początek starcia o 17.00 na obiekcie przy ul. Śląskiej.

 

Kontynuujący serię dwóch zwycięstw z rzędu biało-zieloni mają chrapkę na kolejne trzy punkty, które pozwoliłyby oddalić się od strefy spadkowej na pięć „oczek”. Zadanie nie będzie jednak należało do łatwych, bo Ilanka Rzepin w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Nasi środowi rywale po ostatniej wygranej 2:1 z Prochowiczanką Prochowice wciąż liczą się w walce o najniższy stopień podium na koniec sezonu 2012/2013. Obecnie drużyna prowadzona przez Kamila Michniewicza jest piąta tracąc do trzeciej Lechii Dzierżoniów trzy punkty. Świdniczanie po 27. kolejce spotkań plasują się na dwunastej lokacie. Pierwsze starcie pomiędzy obiema drużynami nie wyłoniło zwycięzcy, w Rzepinie padł bowiem remis 1:1, jak będzie tym razem?

Drugi pojedynek pomiędzy Polonią Świdnica, a Ilanką Rzepin rozegrany zostanie w środę, 29 maja, początek meczu na stadionie przy ul. Śląskiej o 17.00. Wstęp wolny.

Poprzedni artykułRywalizacja o tytuł najlepszych Dolnoślązaków
Następny artykułCztery wypadki i 18 pijanych