Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

1

Jest weekend, koniec ładnej pogody. Po raz kolejny wiosna płata figla, ale mimo że grilla raczej nie da się zrobić, wolny czas wcale nie musi być zmarnowany. Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień śpieszy z podpowiedziami, jak wykorzystać labę.

Polski światek „szołbiznesu” zna jak nikt. Od lat na antenie TVN Style ocenia gwiazdy, gwiazdki i tych, którzy są znani z tego, że są znani. Karolina Korwin-Piotrowska nie zostawia suchej nitki na rodzimych celebrytach w swojej najnowszej książce „Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu”. Niewymagająca wysiłku intelektualnego lektura w sam raz na leniwy weekend. Więcej w dziale Książka.

Celebrytą, i to rangi światowej, na pewno jest ikona kina akcji Tom Cruise. Kiedy akurat nie błyszczy na salonach i nie jest tematem plotkarskich gazet, gra głownie w filmach akcji. Tym razem można go obejrzeć w „Niepamięci”, katastroficznej wizji przyszłości z 2077 roku. Więcej w dziale Film.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch wciąż czeka na otwarcie letniego tarasu. Tym razem w swojej czarodziejskiej kuchni przygotowała danie, które zdecydowanie można podać pod chmurką, ale będzie smakowało także w czterech ścianach. Jak przyrządzić włoskie roladki z kurczaka? O tym w dziale Kuchnia.

I wreszcie dla wytrwałych, którzy nic nie robią sobie z deszczu, zaproszenie na weekendową wyprawę. Portal znanenieznane.pl zaprasza do najmniejszego uzdrowiska w Kotlinie Kłodzkiej. Dlaczego warto wybrać się do Długopola Zdrój? O tym w dziale Turystyka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem magazyn. Udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Roladki z kurczaka
Następny artykułNa fleszy w deszczu [FOTO]