Strona główna Temat dnia Rusza 9. edycja Świdnickich Gryfów

Rusza 9. edycja Świdnickich Gryfów

1

„Świdnickie Gryfy” – najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane w tym roku po raz dziewiąty. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie Świdnicy.

Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” również w sąsiednich miastach i miejscowościach.

Świdnicki Gryf – to prestiżowe wyróżnienie, które jest podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm. W kilku kategoriach przyznajemy nagrody najlepszym z najlepszych. W ten sposób chcemy docenić trud przedsiębiorców, którzy na co dzień starają się o zdobywanie rynku i utrzymanie miejsc pracy – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Decyzję o nominacji firm podejmie kapituła, którą tworzą przedstawiciele władz miasta, laureaci poprzedniej edycji konkursu oraz przedstawiciele instytucji związanych z biznesem.

Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 20 czerwca 2013 r. na adres mailowy: [email protected] lub [email protected]. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

Poprzedni artykułBiegali, rzucali i skakali …
Następny artykułSłaby mecz Stali, porażka z Victorią