Strona główna Sport Piłka nożna Stal zagra z LKS-em w sobotę

Stal zagra z LKS-em w sobotę

0

Nie jak pierwotnie zaplanowano w niedzielę, 28 kwietnia, a dzień wcześniej w sobotę rozegrany zostanie mecz 21. kolejki wałbrzyskiej klasy okręgowej pomiędzy Stalą Świdnica, a LKS-em Bystrzyca Górna. Przed nami powiatowe derby i spotkanie czwartej z ósmą siłą ligowej tabeli, kto zwycięży? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższą sobotę, początek meczu o 14.00 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Śląskiej. 

 

Pierwsza konfrontacja obu zespołów do której doszło 16 września nie wyłoniła zwycięzcy. W Bystrzycy Górnej padł bezbramkowy remis. Stal i LKS stanęli w szranki ponownie 3 października w meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Z awansu do kolejnej rundy po 90 minutach gry mogli cieszyć się zawodnicy z Bystrzycy Górnej, którzy wygrali w Świdnicy 3:1. W sobotnim pojedynku ciężko zatem wskazać jednoznacznie faworyta, do tego jak wiemy starcia derbowe żądzą się swoimi prawami. Pewne jest jednak jedno – emocji z pewnością nie zabraknie, bo każda z ekip będzie walczyła o komplet punktów.

Na mecz pomiędzy Stalą Świdnica, a LKS-em Bystrzyca Górna zapraszamy w sobotę, 27 kwietnia o 14.00 na stadion ze sztuczną murawą przy ul. Śląskiej. Wstęp wolny. 

Poprzedni artykułSamorządowcy i mundurowi na piłkarskim boisku
Następny artykułSaga „Greya” trafi do… [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURS]