Strona główna Sport Piłka nożna Polonia gra o trzy punkty

Polonia gra o trzy punkty

0

Przed nami długo oczekiwana inauguracja drugiej części sezonu III–ligi dolnośląsko–lubuskiej na boisku w Świdnicy. Piłkarze po ponad pięciu miesiącach przerwy wracają na obiekt przy ulicy Śląskiej, by zmierzyć się z rywalem zza miedzy Bielawianką Bielawa. Biało–zielonym potrzebne są punkty, potrzebny jest też doping kibiców, którzy z pewnością okażą się dwunastym zawodnikiem drużyny!

 

Drużyna jest dobrze przygotowana i zmotywowana przed spotkaniem z Bielawianką. Traktujemy ten mecz jako okazję do zdobycia trzech punktów i z takim dorobkiem postaramy się zakończyć ten pojedynek – mówi Przemysław Malczyk, trener Polonii.

 

Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica, a Bielawianką Bielawa zostało zakwalifikowane przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy jako impreza masowa o podwyższonym stopniu ryzyka. Ze względu na bardzo duże koszty, jakie będzie musiał pokryć świdnicki klub będący organizatorem tego pojedynku, impreza została ograniczona do 500 osób (50 biletów należy się gościom, którzy z tego prawa skorzystali zamawiając całą pulę wejściówek) i biletowana. Wejściówki w cenie 10zł – bilet normalny i 5zł – dzieci do 14. roku życia.

 

Bądź tego dnia z biało-zielonymi i pomóż im w wywalczeniu jakże cennych w kontekście utrzymania się na boiskach III-ligi dolnośląsko-lubuskiej kompletu punktów.

Polonia Świdnica – Bielawianka Bielawa: sobota, 20 kwietnia, godz. 16.00, stadion OSiR przy ul. Śląskiej. Zapraszamy!

22. kolejka III-ligi
Promień Żary – Prochowiczanka Prochowice 20 kwietnia, 15:00
Pogoń Świebodzin – Sprotavia Szprotawa 20 kwietnia, 17:00
Foto-Higiena Gać – Ślęza Wrocław 20 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica – Orzeł Międzyrzecz 20 kwietnia, 17:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Karnin 20 kwietnia, 16:00
Lechia Dzierżoniów – Ilanka Rzepin 20 kwietnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Lechia Zielona Góra 20 kwietnia, 15:00
Polonia Świdnica – Bielawianka Bielawa 20 kwietnia, 16:00

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułJak nie teraz to kiedy?
Następny artykułPolecamy: Grażyna Szapołowska „Ścigając pamięć”