Strona główna Magazyn Polecamy w Magazynie Swidnica24.pl

Polecamy w Magazynie Swidnica24.pl

0

Wiosna porozpieszczała nas letnimi temperaturami, ale już koniec tego dobrego. Co zrobić w chłodny, deszczowy weekend? Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień przygotował kilka propozycji.

Zdjęcie wikipedia

Adrianna Woźniak zaprasza do kina na film nieskomplikowany. Każdy, kto lubi się pośmiać z prostych gagów, będzie miał do tego okazję oglądając „Straszny film 5”. To jeden z tych obrazów, który garściami czerpie z zupełnie poważnych filmów, pokazując dobrze znane sceny w krzywym zwierciadle. Więcej w dziale Kino.

Dla miłośników X Muzy szykuje się książkowa atrakcja. Grażyna Szapołowska, jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, której już na początku kariery przypięto łatkę femme fatale postanowiła pokazać się z zupełnie innej strony. Dziś jeszcze jej autobiograficzna jest niedostępna, ale warto zapolować na premierę. „Ścigając pamięć” pojawi się w salonach Empiku 8 maja. Więcej w dziale Książka.

Dla tych, którym niestraszne deszcze i chłód, portal znanenieznane.pl poleca wyprawę w Góry Bystrzyckie. Kierunek – Europejska Kraina Optymizmu. Taki tytuł nosi niewielka wieś Niemojów. Dlaczego i czy rzeczywiście można tam znaleźć lekarstwo na chandrę? O tym w dziale Turystyka.

Kto nie chce szukać dobrego humoru z dala od domu, może skorzystać z niezawodnych podpowiedzi Penelopy Rybarkiewicz-Szmajduch. Jak szybko, bez długich godzin nad garnkami, przygotować wiosenną ucztę dla rodziny bądź przyjaciół? Przepis w dziale Kuchnia.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Udanego weekendu!