Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze w końcu wybiegli na boiska

Piłkarze w końcu wybiegli na boiska

0

W ubiegły weekend zespoły grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B powalczyły o ligowe punkty Dla większości drużyn była to inauguracja rundy wiosennej. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

 

III liga

Lechia Zielona Góra- Polonia Świdnica 4:2

Polonia Trzebnica- Ślęza Wrocław 2:9

Bielawianka Bielawa- Promień Żary 3:0

Ilanka Rzepin- Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:2

Piast Karnin- Lechia Dzierżoniów 0:1

Orzeł Międzyrzecz- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:5

Sprotavia Szprotawa- Foto- Higiena Gać 0:1

Prochowiczanka Prochowice- Pogoń Świebodzin 0:0

 

IV liga

Miedź II Legnica- AKS Strzegom 4:3

Sokół Wielka Lipa- Piast Żmigród 0:0

Nysa Zgorzelec- Karkonosze Jelenia Góra 2:1

Orkan Szczedrzykowice- Granica Bogatynia 1:0

Piast Zawidów- GKS Kobierzyce 0:1

Łużyce Lubań- Pogoń Oleśnica 1:1

Nysa Kłodzko- Piast Nowa Ruda 2:0

Olimpia Kowary- Orla Wąsosz 0:0

 

Klasa okręgowa

Stal Świdnica- Zjednoczeni Żarów 4:0

Victoria Świebodzice- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:1

MKS Szczawno Zdrój- Grom Witków 3:0

Unia Złoty Stok- Iskra Jaszkowa Dolna 2:1

Trojan Lądek Zdrój- Pogoń Pieszyce 3:3

Bielawianka II Bielawa- LKS Bystrzyca Górna 0:3 (wo)

Kryształ Stronie Śląskie- Karolina Jaworzyna Śląska 1:2

Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna 3:1

 

Klasa A

Grupa I  Wałbrzych

Granit Roztoka- Biały Orzeł Mieroszów 1:4

Włókniarz Głuszyca- Rawa Boleścin 3:4

Zieloni Mrowiny- Zagłębie Wałbrzych 1:2

Wenus Nowice- Górnik Boguszów- Gorce 3:1

Skalnik Czarny Bór- Czarni Wałbrzych 5:1

Sudety Dziećmorowice- Nysa Kłaczyna 4:3

Victoria II Świebodzice- Zdrój Jedlina Zdrój 6:1

Gwarek Wałbrzych- Cukrownik Pszenno odwołany

 

Grupa II Wałbrzych

Czarni Sieniawka- Ślęża Ciepłowody 2:0

Polonia Ząbkowice Śląskie- Delta Słupice 2:3

Sparta Ziębice- Orzeł Mąkolno 5:0

Skałki Stolec- Wieża Rudnica 5:2

Zieloni Łagiewniki- Lechia II Dzierżoniów 1:1

Błękitni Owiesno- Koliber Uciechów 1:4

Niemczanka Niemcza- Zgoda Grodziszcze 2:2

Boxmet Piskorzów- Błękitni Niedźwiedź 2:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Wierzbianka Wierzbna 0:1

Orzeł Witoszów- LKS Wiśniowa 0:3

Herbapol Stanowice- Granit Rogoźnica 3:0 (wo)

LKS Piotrowice Świdnickie- WKS Goczałków 2:2

Zryw Łażany- Błękitni Słotwina 1:1

Błyskawica Kalno- Unia Jaroszów 0:1

Grom Panków- Tęcza Bolesławice 0:5

Wodospad Zastruże- Płomień Dobromierz 1:5

 

Grupa II Świdnica

Orzeł Piława Dolna- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- LKS II Bystrzyca Górna 2:3

Gryf Burkatów- Kłos Lutomia 6:1

Piast Jaźwina- Klubokawiarnia Roztocznik 4:3

Dąb Mościsko- Victoria Tuszyn 0:2

Płomień Makowice- LKS Gilów 4:0

LKS Dobrocin- Zryw Gola Świdnicka 0:4