Piątkowy wieczór był bardzo istotny dla przyszłości siatkarskiego MKS-u Świdnica. Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego Członków Zarządu MKS-u Świdnica wybrano m.in. nowego prezesa świdnickiego klubu.
Elżbieta Gaszyńska, dotychczasowa prezes klubu zadecydowała o tym, że nie będzie kandydować w kolejnych wyborach z powodów rodzinnych. Najważniejsze stanowisko w nowych władzach objął Lech Stankiewicz. Wiceprezesami zostali Łukasz Tuziński i Grzegorz Woźniak. Sekretarzem będzie Krzysztof Gezella, w skład zarządu wchodzi również Artur Korta. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej od dziś będzie Marek Barszcz, wspierany przez Adama Bernaciaka.



![Dwa sparingowe triumfy podczas obozu przygotowawczego [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/2-1-238x178.jpg)



![Szklanka na drogach i chodnikach, seria kolizji, problemy na kolei. Służby apelują o ostrożność [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Tworzyjanow-wypadek-2026.02.05-0-100x75.jpg)


![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)