Strona główna Bez kategorii Jaka współpraca ze społecznikami?

Jaka współpraca ze społecznikami?

0

Prezydenta Miasta Świdnicy spotka się z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność społecznie użyteczną na terenie Świdnicy. Spotkanie zaplanowano na środę, 15 maja na godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 1 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (ul. Długa 33, parter).

Plan spotkania:

Podsumowanie współpracy Gminy Miasto Świdnica z organizacjami pozarządowymi w 2012 r.

Program Współpracy na 2014 r. – propozycje organizacji (lista potrzeb społecznych), wyłonienie grupy osób chętnych do aktywnego udziału w procesie tworzenia programu.

Podsumowanie funkcjonowania Centrum w 2012 r.

Sprawy różne, wolne wnioski.

W związku z punktem drugim spotkania organizatorzy zwracają się z prośbą o przedyskutowanie w państwa środowisku listy potrzeb społecznych oraz form współpracy, które powinny znaleźć się w programie na 2014 rok. Organizator prosi o ewentualne przygotowanie konkretnych propozycji, które będą mogły być złożone do protokołu. Propozycje te zostaną przeanalizowane pod kątem możliwości ich realizacji przez miasto oraz omówione z przedstawicielami NGO chętnymi do aktywnego udziału w procesie tworzenia programu.

Program współpracy na 2013 r. (uchwała nr XXII/264/12 Rady Miejskiej w Świdnicy z dnia 30 listopada 2012 r.), w którym zawarte są m. in. zadania zlecane organizacjom do realizacji w roku bieżącym oraz formy współpracy zamieszczony jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Miasto Świdnica (www.bip.um.swidnica.pl).

Swój udział w spotkanie należy potwierdzić do dnia 13 maja mailem na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numer: 74-8562-852.

Poprzedni artykułPasy namalowane przez pomyłkę
Następny artykułWiosenne porządki na fleszy