Strona główna Sport Piłka ręczna I liga piłki ręcznej: W końcu wygrać!

I liga piłki ręcznej: W końcu wygrać!

1

Piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica nie mają ostatnio najlepszego okresu. Wspaniała okazja do przerwania pasma sześciu porażek z rzędu nadarzy się w sobotę 20 kwietnia o godzinie 18.00. W hali na osiedlu Zawiszów świdniczanie zmierzą się z zamykającym stawkę AZS-em AWF-em Biała Podlaska. 

 

Goście mają w swoim dorobku tylko osiem punktów, ale wciąż mają jeszcze cień szansy na obronienie się przed spadkiem. Potrzebują do tego kompletu zwycięstw w trzech ostatnich spotkaniach i korzystnych rozstrzygnięć w meczach rywali z dołu stawki. O tym, że ekipa ze wschodnich krańców Polski nie złożyła jeszcze broni przekonują ostatnie wyniki. Między innymi przed tygodniem akademicy wysoko zawiesili poprzeczkę Nielbie Wągrowiec. Wygraną 27:23 wicelider zapewnił sobie dopiero w samej końcówce.

Tymczasem świdniczanie po wyjazdowej przegranej 28:34 z Olimpią Piekary Śląskie wciąż zajmują dziewiąte miejsce. Trzy ostatnie spotkania zagrają z niżej norowanymi rywalami, jest więc szansa o poprawienie lokaty. Pierwszym krokiem w tym kierunku ma być zwycięstwo z AZS-em.

Historia kontaktów obu drużyn na poziomie przemawia za ŚKPR-em, który wygrał dwa z trzech spotkań. Bilans bramkowy również jest korzystny dla świdniczan – 82:75.

Spotkaniu szczypiornistów tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizerii Siciliano w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Pamiątki klubowe

Talony na torty do realizacji w cukierni Kasia z ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – AZS AWF Biała Podlaska (sobota, 20 kwietnia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów). Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

Poprzedni artykułŁupy w stodole
Następny artykuł300 ofert na Targach Pracy