Strona główna Kultura Bestsellerowa trylogia na Dzień Książki

Bestsellerowa trylogia na Dzień Książki [KONKURS]

0

Pikantna seria o miłosnych perypetiach studentki i miliardera stała się prawdziwym, światowym przebojem. Na Światowy Dzień Książki świdnicki salon Empiku w Galerii Świdnickiej i portal Swidnica24.pl mają niespodziankę. Można wygrać całą trylogię E L Jamesa: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” i „Nowe oblicze Greya”.

Od 1995 roku z inicjatywy UNESCO obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Znacznie dłużą, bo sięgającą 1930 roku,  tradycję to święto ma w Hiszpanii. 23 kwietnia – data nie została wybrana przypadkowo. Właśnie na ten dzień przypadają rocznice śmierci Miguela de Cervantesa, Williama Szekspira i historyka peruwiańskiego Inca Garcilaso de la Vegi.

Empik zaplanował znacznie dłuższe obchody. Do 7 maja celebruje Święto Książki. W ofercie jest ponad 100 tytułów w konfiguracji  3 za 2. – Bierzesz trzy książki a płacisz za dwie. Ofertą są objęte praktycznie wszystkie nowości – zachęca Daniel Paterak, menager salonu Empik w Galerii Świdnickiej.

KONKURS:

Trylogia autorstwa E L Jamesa trafi do osoby, która w najciekawszy sposób rozwinie zdanie: „Czytam książki, bo…”. Na e-maile czekamy do 25 kwietnia. Prace należy nadesłać na adres [email protected] z (w temacie wpisując „Grey”), zamieszczając także swoje imię i nazwisko, numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację imienia, nazwiska i pracy konkursowej na portalu Swidnica24.pl.  Zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu Swidnica24.pl 26 kwietnia.

Poprzedni artykułPierwsza przegrana Stali w rundzie wiosennej
Następny artykułWpadł do rowu i dachował