Strona główna Wydarzenia Świdnica Balcerowicz kontra młodzi

Balcerowicz kontra młodzi

4

Młodzież szkół średnich i wyższych z terenu powiatu świdnickiego ma okazję wziąć udział w Młodzieżowej Akademii Przedsiębiorczości. W dyskusji o „Odkrywaniu wolności” weźmie udział prof. Leszek Balcerowicz, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju.

Spotkanie zaplanowano na piątek, 26 kwietnia na godz. 12.30 w sali narad Urzędu Miejskiego w Świdnicy (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, ul. Armii Krajowej 47, I p.).

W trakcie spotkania będzie można nabyć bestsellerową publikację „Odkrywając Wolność”, którą wstępem opatrzył i dokonał wyboru tekstów prof. Balcerowicz, a pod koniec spotkania będzie ją podpisywał.

Spotkanie organizuje Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich i Klub Myśli Intelektualnej XXI Wiek, działający przy Firmie Szkoleniowo-Doradczej Anna Szywała.

Patronat honorowy nad spotkaniem objął Prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek.

***

Leszek Balcerowicz jest ekonomistą, profesorem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autorem reform gospodarczych w Polsce rozpoczętych po upadku komunizmu w 1989 r., był wicepremierem i ministrem finansów (1989-1991 oraz 1997-2000) oraz w latach 2001-2007 prezesem Narodowego Banku Polskiego.

Poprzedni artykułAltanki na celowniku nastolatka
Następny artykułSpory arsenał w mieszkaniu