Strona główna Kultura Świdnica i Świdniczanie w obiektywie

Świdnica i Świdniczanie w obiektywie

0

Fotografie Andrzeja Lisiewicza po raz kolejny okazały się najlepsze spośród wszystkich nadesłanych zdjęć na konkurs fotograficzny Świdnica i Świdniczanie  2012. Za nami czwarta edycja konkursu po jego reaktywacji. 

Na konkurs wpłynęło 135 fotografii. Jury w składzie Irena Dębosz, Galeria 44, Robert Kukla, ŚOK i Tomasz Pietrzyk przyznało trzy nagrody. II miejsce i nagroda w wysokości 1000 złotych przypadło w udziale Andrzejowi Lisiewiczowi. Jego fotografie przedstawiają kulisy castingu do Miss Polonia, jaki miał miejsce na początku roku 2012 w Galerii Świdnickiej. Jury ponadto przyznało dwa wyróżnienia w wysokości 500 złotych, pierwsze – za całość prac otrzymał Łukasz Tomasz Jóźwiak, drugie – za zdjęcie z Rajdu Świdnickiego dla Łukasza Leśniewskiego. Pierwszego miejsca nie przyznano. Nagroda internautów trafiła w ręce Magdaleny Łapawy.

Do wystawy zakwalifikowano 25 fotografii 8 autorów. Prace Andrzeja Lisiewicza, Piotra Górajewskiego, Łukasza Rubaszewskiego, Łukasza Tomasza Jóźwiaka, Macieja Czarneckiego, Łukasza Leśniewskiego, Magdaleny ŁapawyAndrzeja Czerkawskiego możemy od piątku, 16 marca oglądać w Galerii 44.

Organizatorami konkursu byli Świdnicki Ośrodek Kultury, Galeria 44 i Swidnica24.pl

Więcej o konkursie na oficjalnym fan page’u www.facebook.com/swidnicaiswidniczaniepl

swidnicaiswidniczanie.pl

 

Poprzedni artykułMajdan i The Trash [VIDEO]
Następny artykułZnów nie było mocnych na Ekonomika