Strona główna Sport Piłka ręczna Mają patent na ŚKPR

Mają patent na ŚKPR

0

Czwarty mecz pomiędzy ŚKPR-em Świdnica oraz KSSPR-em Końskie w historii ich I-ligowych konfrontacji i czwarte zwycięstwo naszych przeciwników. Pomimo, iż w tym sezonie rywalom tak dobrze się nie wiedzie i w tabeli znajdują się niżej od świdniczan, to dwukrotnie znaleźli receptę na podopiecznych trenera Mistaka. Tym razem KSSPR wykorzystał atut własnego parkietu i zwyciężył 36:28.

Piłkarze ręczni ŚKPR-u ton rywalizacji nadawali do 17. minuty, kiedy to prowadzili 9:7. Od tego momentu dominować zaczęli gospodarze, którzy szybko doprowadzili do remisu i wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Po 30 minutach obie drużyny schodziły do szatni przy stanie 18:15 dla rywali. W drugiej części meczu „Konie” stopniowo powiększały dystans, by wygrać ostatecznie 36:28. – Próbowaliśmy odrabiać straty, ale niestety, w tym dniu nie radziliśmy sobie z atakiem pozycyjnym Końskich. Na słabym poziomie zagrali nasi bramkarze. Gospodarze zdobywali bramki nawet z bardzo trudnych pozycji – komentował na oficjalnej stronie świdnickiego klubu trener ŚKPR-u Krzysztof Mistak.

KSSPR Końskie – ŚKPR Świdnica 36:28 (18:15)

ŚKPR: Olichwer, Wasilewicz – Rutkowski (6), Rogaczewski (5), Brygier (4), Mrugas (4), Szuszkiewicz (4), Żubrowski (2), Piędziak (2), Marciniak (1), Olejniczak, W. Makowiejew, Orzłowski, Kijek, Pułka