Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Czy może gdzieś ktoś wypatrzył już przebiśniegi? Po wielu tygodniach zimowej aury każda oznaka wiosny jest na wagę złota i… poprawy nastroju. Jeśli jednak pierwszych kwiatów jeszcze nie widać, pozostaje szukać innych powodów do radości. Z podpowiedziami śpieszą autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl.

Zdjęcie wikipedia

 „Jest takie rosyjskie powiedzenie, że na Syberii sto kilometrów to nie odległość, minus 20 stopni to nie mróz, a wódka to nie alkohol” – pisze Kazimierz Sowa. A ja wiem, że każdy z nas powinien ruszyć z nim w tę podróż – tak znana podróżniczka Martyna Wojciechowska zachęca do sięgnięcia „Mojej syberyjskiej podróży”, napisanej przez księdza-dziennikarza Kazimierza Sowę. Być może patrząc z perspektywy krainy mrozów łatwiej będzie przetrwać ostatnie dni zimy? Więcej w dziale Książka.

Każda pora roku jest dobra, by wybrać się w niewysokie, ale pełne magicznych widoków Rudawy Janowickie. Zaprzyjaźnieni czytelnicy Swidnica24.pl wybrali się w te góry przed tygodniem i wrócili zachwyceni, przekonując, że nawet mgła i mżawka nie są w stanie odebrać Rudawom uroku. Jakie punkty wybrać, gdzie się kierować – podpowiadamy z portalem ZnaneNieznane.pl w dziale Turystyka.

Czarodziejka Penelopa zachęca tymczasem do dłuższego pobytu w kuchni. Danie, które proponuje w najnowszym odcinku kulinarnego cyklu, jest sztandarową polską potrawą. By jednak nie przypominało „przeglądu tygodnia”, a stało się godne najbardziej wymagających podniebień, trzeba włożyć sporo serca i czasu. O czym mowa? Zapraszamy do działu Kuchnia!

Na deser polecamy z Adrianną Woźniak wyprawę do kina. Tytuł – nagrodzonego niedawno Oskarami – filmu, jak ulał pasuje do okoliczności. Więcej o „Poradniku pozytywnego myślenia” w dziale Kino.

Magazyn swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Bigos staropolski
Następny artykułRatowanie organów trwa