Mróz nie zniechęcił świdniczan. W minioną sobotę na parkingu przed Urzędem Miejskim panował spory ruch, a mieszkańcy pozbywali się starych monitorów, komputerów, zużytego sprzętu AGD. Po zważeniu okazało się, że zebrano 7 600 kg elektrośmieci.
To już czwarta wspólna akcja firmy AG-EKO i Urzędu Miejskiego. Dotychczas świdniczanie oddali do recyklingu prawie 35 ton zużytego sprzętu. Kolejne zbiórki planowane są na czerwiec i wrzesień.
Zdjęcia AG-EKO










![Z fosą, ale bez oświetlenia. Kierowca wskazuje na problemy z nowym parkingiem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-18-238x178.jpg)






