Strona główna Sport Piłka ręczna Czy ŚKPR postraszy faworyta?

Czy ŚKPR postraszy faworyta?

0

Kolejny ciekawy mecz czeka na fanów piłki ręcznej. Po wielkich derbach ze Śląskiem Wrocław, tym razem ŚKPR Świdnica podejmie innego faworyta rozgrywek, spadkowicza z PGNiG Superligi, aktualnego wicelidera tabeli – Nielbę Wągrowiec. Początek spotkania w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 18.00 w sobotę 23 marca.

 

Po świetnej pierwszej rundzie podopieczni Krzysztofa Miasta spisują się ostatnio nieco słabiej, notując trzy porażki z rzędu. W meczu z Nielbą świdniczanie nie będą faworytami, ale sport bywa nieobliczalny. ŚKPR będzie chciał zmazać niekorzystne wrażenie z Wągrowca, gdzie poległ różnicą piętnastu bramek. Była to najwyższa porażka Szarych Wilków w historii występów w I lidze. Przed własną publicznością wypada udowodnić rywalom, że był to tylko wypadek przy pracy. Poza tym zarząd klubu postawił przed zespołem cel wywalczeniu ośmiu punktów w sześciu ostatnich spotkaniach. Zadanie bardzo ambitne, bowiem poza meczem z Nielbą świdniczan czekają jeszcze trudne wyjazdowe mecze z liderującą tabeli Gwardią Opole oraz broniącymi się przed spadkiem Olimpią Piekary Śl. i ASPR-em Zawadzkie oraz dwa mecze przed własną publicznością z AZS-em AWF-em Biała Podlaska i SPR-em Tarnów.

Spotkaniu szczypiornistów tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Pamiątki klubowe

Talony na torty do realizacji w cukierni Kasia z ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Nielba Wągrowiec, sobota, 23 marca, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

 

Poprzedni artykułWandal zatrzymany
Następny artykułPiłkarze Polonii zaprezentowani