Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

0

Krudowie, Intruz, Baczyński, Jack pogromca olbrzymów, Polowanie, a może mecze Ligi Mistrzów na białym ekranie? Zobacz co jeszcze można zobaczyć w świdnickim kinie Cinema 3D.

Repertuar od 1 kwietnia do 4 kwietnia 2013 r.

31 marca kino Cinema 3D czynne od godziny 15.00. Natomiast 1 kwietnia, drugi dzień świąt,  kino czynne jest od pierwszego seansu.

KRUDOWIE dubbing

USA, b. o., familijny/animowany/komedia/ 98 min

wersja 2D   11:30*
wersja 3D    9:15* 13:45* 16:00*
* przedpremierowe pokazy specjalne odbędą się 1 i 2 kwietnia

W poszukiwaniu nowego domu, staromodny jaskiniowiec musi przeprowadzić rodzinę przez prehistoryczne ziemie. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie „jutra” zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera hołdującego wczorajszym tradycjom.

INTRUZ

USA ,od 13 lat, sci-fi/fantasy/ thriller/ 125 min

18:15* 20:45*
* przedpremierowe pokazy specjalne odbędą się 1 i 2 kwietnia

Świat opanował niewidzialny wróg. Najeźdźcy przejęli ludzkie ciała i umysły. W ciele Melanie zostaje umieszczona „dusza” o imieniu Wagabunda, jednak jest coś, czego Wagabunda się nie spodziewa: poprzedni właściciel ciała nie zamierza poddać się bez walki…

LIGA MISTRZÓW ĆWIERĆFINAŁY 2 i 3 KWIETNIA 20:45

Bayern Monachium – : – Juventus
Paris St. Germain – : – FC Barcelona
Real Madryt – : – Galatasaray
Malaga – : – Borussia Dortmund

JACK POGROMCA OLBRZYMÓW 3D dubbing

USA ,od 7 lat, familijny/przygodowy/ 114 min

9:30** 11:15 16:15
** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia

Film jest alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli w reżyserii. Stary pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalanie porwanej księżniczki…

POLOWANIE

Dania ,od 16 lat, dramat/ 111 min

11:15 15:15 21:45***
*** seans 2 i 3 kwietnia się nie odbędzie

W centrum historii znajduje się Lukas (Mads Mikkelsen). Od początku zyska co najmniej naszą umiarkowaną sympatię. W czasie wolnym miło spędza czas z kumplami, pracuje w przedszkolu jako opiekun. Jest oddany swojemu zajęciu, dzieci go lubią. W historię Vinterberg wprowadza nas dość powoli: najpierw poznajemy lepiej przyjaciół i sytuację rodzinną Lukasa. Małe miasteczko, w którym mieszka, wydaje się idylliczną, skandynawską osadą. Wtem wybucha bomba – córka najlepszego przyjaciela oskarża Lukasa o molestowanie. Od tego momentu rozwój wypadków następuje błyskawicznie: nie zważając na niewiadome w sprawie, na budzące wiele wątpliwości świadectwo dziewczynki, na mężczyznę sypie się grad oskarżeń. Ledwo się obejrzymy, a zostanie poddany bezlitosnemu osądowi, jakiekolwiek proporcje w ocenie zostaną zatracone, a sympatyczni współpracownicy i przyjaciele Lukasa zamienią się w nieznające umiarkowania bestie.

DJANGO

USA, od 16 lat, dramat/ 165 min

18:45 14:30 ** 21:00***
** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia
*** seans 2 i 3 kwietnia się nie odbędzie

Południe Stanów Zjednoczonych, dwa lata przed wojną secesyjną. W tym miejscu i czasie krzyżują się drogi dwóch głównych bohaterów filmu: niewolnika Django oraz tropiącego łotrów poszukiwacza fortuny o niemieckich korzeniach Dr Kinga Schultza. Schultz jest na tropie nikczemnych szubrawców braci Brittle i tylko Django jest w stanie pomóc mu zgarnąć nagrodę za ich pojmanie. Żeby osiągnąć zamierzony cel Schultzowi potrzeby jest Django, tego z kolei kusi możliwość zdobycia obiecanej wolności, jeśli plan się powiedzie.

OZ WIELKI I POTĘŻNY 3D dubbing

USA ,od 7 lat, familijny/fantasy/przygodowy/127 min

9:15 12:00** 16:00
** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia

Gdy Oscar Diggs, drugorzędny cyrkowy magik o nieco wątpliwej moralności, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz – cudownego świata pełnego barwnych postaci i niesamowitych krajobrazów – wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze wiedźmy. Theodora, Evanora i Glinda nie wierzą w to, że to właśnie Oscar jest potężnym czarnoksiężnikiem, którego wszyscy w Oz oczekują. Oscar z wielką niechęcią musi zmierzyć się z potężnymi problemami krainy i jej mieszkańców. Korzystając z iluzji, pomysłowości, a nawet odrobiny magii, nie tylko zamienia się w Wielkiego i Potężnego Oza, ale przede wszystkim staje się lepszym człowiekiem.

ZAMBEZIA 3D dubbing

RPA ,b.o., animowany/komedia/przygodowy/83 min

9:15

W samym sercu Afryki, nieopodal majestatycznego wodospadu, leży imponująca ptasia metropolia – Zambezia. Młody sokół, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinną dżunglę, by – wbrew woli strachliwego ojca – odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do prestiżowej eskadry myśliwców, szkolonych do patrolowania nieba nad Zambezią. Zatroskany losem potomka ojciec rusza jego śladem, ale wkrótce zostaje schwytany przez niesympatycznego jaszczura. Złoczyńca chce wykorzystać sokoła do niecnego planu przejęcia kontroli nad ptasim rezerwatem. Od tej chwili przyszłość całej Zambezii spocznie na skrzydłach młodego bohatera oraz jego wiernej przyjaciółki

MIŁOŚĆ

Polska, od 16 lat, dramat/obyczajowy/ 106 min

13:45 18:30

„Miłość” to filmowa historia skomplikowanej relacji małżeńskiej trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria i Tomek mają satysfakcjonującą pracę, urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku, ale Maria zataja pewne wydarzenie, które zmienia nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana długotrwałej próbie…

OSTATNI EGZORCYZM. CZĘŚĆ II

17:45 19:45*** 22:00**

** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia
*** seans 2 i 3 kwietnia się nie odbędzie

USA, od 16 lat, horror/ 88 min
Fabuła kontynuacji „Ostatniego egzorcyzmu” startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Przerażona Nell Sweetzer zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany.

BACZYŃSKI

Polska ,od 12 lat, biograficzny/ 67 min

9:45 13:45

To film poetycko-biograficzny, który wymyka się znanemu dotychczas podziałowi na gatunki, kanonowi postrzegania dzieł filmowych. Zagadkowy i wieloznaczny jak poezja i życie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Każdy odbierze go po swojemu, zinterpretuje na własne potrzeby, będzie miał inne refleksje, odczucia

WŁADZA

USA ,od 15 lat, dramat/kryminał/109 min

11:45 19:45** 22:00

** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia

Były policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) otrzymuje zlecenie od samego burmistrza, Nicholasa Hostetlera (Russell Crowe). Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa, polega na śledzeniu żony zleceniodawcy (Catherine Zeta-Jones) i zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy zdaje sobie sprawę, że wplątał się w znacznie większy i o wiele bardziej niebezpieczny skandal.

NIELETNI/PEŁNOLETNI

USA ,od 13 lat, komedia/90 min

14:00 17:45**
** seans odbędzie się tylko 3 i 4 kwietnia

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego dnia w życiu… Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w… a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułAkustycznie i bez gości
Następny artykułGaleria Świdnicka na sprzedaż