Strona główna Sport Piłka nożna Zamiast z Piastem zagrali z Płomieniem

Zamiast z Piastem zagrali z Płomieniem

0

Planowany mecz sparingowy Stali Świdnica z Piastem Nowa Ruda z powodu złych warunków atmosferycznych został odwołany. Zamiast tego spotkania, podopieczni Tomasza Oleksego zagrali z Płomieniem Makowice wygrywając 3:1.

Mecz z Piastem zmuszeni byliśmy odwołać. Cały czas sypał śnieg i pewnie nie dałoby się rozegrać meczu i zapewne mielibyśmy problemy z dojazdem. Na szybko załatwiłem sparing z Płomieniem Makowice. Wygraliśmy 3:1, ale warunki były bardzo trudne, przez co nie mogliśmy przećwiczyć żadnej piłkarskiej zagrywki. To była jedna wielka kopanina. Piłkarsko nic nie zyskaliśmy Wynik jest sprawą trzeciorzędną. Jedyny pozytyw jest w tym, że odbyliśmy jednostkę treningową . W czwartek planujemy rozegrać mecz z chłopakami z LDJ-ki. Miejmy nadzieje, że pogoda do tego czasu się polepszy i nadrobimy sparingowe zaległości – powiedział trener Tomasz Oleksy.

 

Stal Świdnica – Płomień Makowice 3:1

Bramki dla Stali: Chrzan (2), Majcherczyk

Stal: Ziobrowski, Jędrasiewicz, R. Oleksy, Piotrowski, Sowa, Wilk, Mróz, Pasiewicz, Mika, Majcherczyk, Chrzan oraz Sikora, zawodnik testowany, Adamus, Śliwa

Poprzedni artykułAreszt śledczy w teledysku [VIDEO]
Następny artykułSzkoły otwierają drzwi