Strona główna Sport Siatkówka Z SMS-em o kolejne punkty

Z SMS-em o kolejne punkty

0

Po czterech porażkach z rzędu siatkarki MKS-u Świdnica w końcu odniosły zwycięstwo pokonując w 19. kolejce II ligi Zorzę Wodzisław Śląski 3:0. O kolejne punkty nasze zawodniczki powalczą w zaległym spotkaniu 18. kolejki z SMS-em LO II Opole.

W pierwszym meczu świdniczanki wygrały dość pewnie z rywalkami z Opola 3:1. Sytuacja w tabeli również przemawia na korzyść MKS-u. W 18 dotychczas rozegranych ligowych konfrontacjach nasze zawodniczki zdobyły 28 punktów, co daje im siódme miejsce w tabeli. SMS jest dziesiąty ze zgromadzonymi jak do tej pory 16 punktami. Początek sobotniego meczu w Opolu o godzinie 16:00.

 

18. kolejka:

Silesia Volley Mysłowice Chorzów- SMS PZPS II Sosnowiec

AZS Politechniki Śląskiej Gliwice- Sokół Katowice 1:3

MCKiS Jaworzno- Gaudia Trzebnica 3:0

SPS Politechnika Częstochowska- PLKS Pszczyna 3:1

SMS LO II Opole- MKS Świdnica

Zorza Wodzisław Śląski- Victoria Lubliniec 0:3

 

Poprzedni artykułZ maczetą po alkohol
Następny artykułPrzybywa pasażerów Kolei Dolnośląskich