Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki lig halowych

Wyniki lig halowych

0

Piłkarze występujący w ligach halowych rozgrywanych w Świdnicy, Żarowie, Witoszowie i Jaworzynie Śląskiej rozegrali kolejne mecze o punkty. Poniżej wyniki rozegranych spotkań, a także aktualne tabele.

 

Świdnica

 

Darbor II – After Party Team 2:3
Bramki: Rosiak, Tadrzak oraz Rokita, Śliwa, Pieniążek

ŚFUP Servis Świdnica – Darbor I 0:7
Bramki: Krzykalski 5, Luber 2

FC Żubry – La Liga Jaworzyna Śląska 3:4
Bramki: Tragarz, Łagiewka 2 oraz Sz. Borowy 2, Piotrowski 2

Power Team – Jako Team 1:6
Bramki: Spłocharski oraz Fojna, Mojsa, Michał Morawski 2, Chrzan, Szuba

Williams Hayward – Kabaret 3:3
Bramki: Kotus, Pośpiech, Ciuba oraz Kopernicki, Lato, Krupczak

Zgoda – Cukrownik Pszenno 0:5
Bramki: Kutela 4, Goździejewski

Darbor II – ŚFUP Servis Świdnica 0:3 (wo)

 

Piłkarz kolejki: Szymon Borowy (La Liga Jaworzyna Śląska)

Bramkarz kolejki: Mateusz Górski (La Liga Jaworzyna Śląska)

 

Tabela:

1. Jako Team 18 42 112:29
2. Kabaret 18 42 96:31
3. FC Żubry 18 39 70:39
4. Darbor I 18 38 76:39
5. La Liga Jaworzyna Śl. 18 34 96:41
6. Williams Hayward 18 33 66:41
7. Power Team 18 29 47:51
8. Cukrownik Pszenno 18 21 74:69
9. Darbor II 18 10 40:97
10. ŚFUP Servis Świdnica 18 10 29:94
11. After Party Team 18 10 43:137
12. Zgoda 18 4 25:106

 

 

Żarów

 

I liga

Nocny Team – Wektor Świdnica 3:4

Zryw Łażany – Oldboys 5:6

Czarny Lotos – KKZ Zaskoczeni Żarów 2:0

Cannabis – Darbor 3:2

 

Najlepszy piłkarz: Maciej Madziała (Cannabis)

 

Najlepszy bramkarz: Tomasz Janikowski (Cannabis)

 

Tabela:

1. Czarny Lotos 10 25 40:15
2. Darbor 10 21 43:28
3. Cannabis 10 19 44:25
4. KKZ Zaskoczeni Żarów 10 19 35:21
5. Oldboys 10 14 23:30
6. Wektor Świdnica 10 13 34:29
7. Zryw Łażany 10 4 17:42
8. Nocny Team 10 1 6:52

 

 

II liga

Carvalet Jaroszów – Mam Talent 0:3

Daj Piątaka Team – Kozioł Team 2:4

Wierzbianka Wierzbna – U18 Żarów 2:2

 

Najlepszy piłkarz: Rafał Byś (Mam Talent)

 

Najlepszy bramkarz: Łukasz Miklaszewski (Carvalet Jaroszów)

 

Tabela:

1. Drink Team Świdnica 8 24 42:15
2. Wierzbianka Wierzbna 9 17 29:25
3. U 18 Żarów 9 15 25:15
4. Kozioł Team 8 14 25:28
5. Mam Talent 8 12 21:17
6. Carvalet Jaroszów 9 4 16:26
7. Daj Piątaka Team 9 0 13:45

 

 

Witoszów

Darbor Witoszów – LKS Czarni Szczepanów 7:3

Gamaflora Bystrzyca Górna – Nowalijka Słotwina 14:1

Zgoda Grodziszcze – Grom Witków 10:4

Orzeł Witoszów – Herbapol Stanowice 4:6

 

Tabela:

1. Gamaflora Bystrzyca Górna 9 24 76:34
2. Darbor Witoszów 9 22 70:33
3. Czarni Szczepanów 9 15 52:42
4. Zgoda Grodziszcze 9 12 42:52
5. Herbapol Stanowice 9 12 43:73
6. Grom Witków 9 10 38:54
7. Nowalijka Słotwina 9 9 36:52
8. Orzeł Witoszów 9 3 25:56

 

 

Jaworzyna Śląska

 

Glob Max – Znajomi Fryzjera 12:6

Bramki: Włodarczyk 7, R. Charytanowicz 2, M. Charytanowicz, Głogiewicz oraz Skupniewicz 4, Myśliński 2

XXL Bolesławice – Fair Play 3:4

Bramki: Gałka 3 oraz Frankowski, Piotrowski, Durma, Sowa
La Liga – Szczypiorki 17:5

Bramki: G. Borowy 6, Kurzeja 5, Tymcik 3, B. Fudali 3 oraz Wudel 2, Bielat, K. Fudali, Tyza

Wyimaginowani Chłopcy – Wiśniowa 0:5 (wo)

 

Strzelec kolejki: Dariusz Włodarczyk (Glob Max) – 7 bramek

Zawodnik kolejki: Mateusz Kurzeja (La Liga)

Bramkarz kolejki: Jarosław Widełka (XXL)

Strzelono 47 bramek

 

Tabela:

1. La Liga 10 27 158:55
2. Fair Play 9 24 96:60
3. Glob Max 10 18 122:84
4. Wiśniowa 10 16 74:53
5. Wyimaginowani Chłopcy 10 16 75:62
6. Znajomi Fryzjera 10 13 75:88
7. XXL Bolesławice 10 9 73:75
8. Karolina Junior 9 4 32:158
9. Szczypiorki 10 3 53:123