Strona główna Sport Piłka ręczna Wymagający rywal ŚKPR-u

Wymagający rywal ŚKPR-u

0

Po dwóch tygodniach wraca do Świdnicy pierwszoligowa piłka ręczna. W sobotę, 16 lutego o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów w meczu siedemnastej kolejki rozgrywek czwarty w tabeli ŚKPR Świdnica zmierzy się z siódmym Viretem Zawiercie.

 

Trzy lokaty w ligowej hierarchii przekładają się na zaledwie dwa punkty różnicy. Możemy się spodziewać ciekawego, wyrównanego meczu.  Dla obu zespołów to drugi sezon gry na zapleczu PGNiG Superligi. Na tym poziomie ŚKPR z Viretem spotykał się trzykrotnie. W poprzednim sezonie dwukrotnie górą byli świdniczanie, w tym raz zwyciężył Viret. W październiku 2012 roku w Zawierciu świdniczanie ulegli 25:30. W sobotę będzie zatem szansa na zrewanżowanie się rywalom.

 

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce ŚKPR wygrał 27:21 wyjazdowe spotkanie z AZSZ UŁ PŁ Łódź,a natomiast Viret przegrał u siebie z Nielbą Wągrowiec 23:33.

 

 

Spotkaniu szczypiornistów tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Pamiątki klubowe

Talony na torty do realizacji w cukierni Kasia z ulicy Długiej

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Viret Zawiercie, sobota, 16 lutego, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

Poprzedni artykułTransformacje numer 10
Następny artykułPsiaki poszukują domu