Strona główna Bez kategorii Weekend z Magazynem Swidnica24.pl

Weekend z Magazynem Swidnica24.pl

0

Plucha za oknem  zniechęca do spacerów. Co więc zrobić z wolnym czasem? Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień ma kilka podpowiedzi.

Zdjęcie ilustracyjne

Weekend można wykorzystać do rozpieszczania domowników i przygotowania wyjątkowej potrawy. W kolejnym odcinku Czarów Penelopy propozycja, która znów udowadnia, że niechętnie jadane kasze mogą być prawdziwymi przysmakami. Tym razem kasza w towarzystwie kapusty, ulubionego warzywa czarodziejki Penelopy. Przepis na wariację gołąbków w dziale Kuchnia. Mamy dla Państwa nowość. Przepis można pobrać ze strony w pliku PDF i wydrukować.

Jeśli nie gotowanie, to może kino. Adrianna Woźniak zaprasza zaprasza na muzyczne dzieło, nakręcone z rozmachem i udziałem gwiazd. Les Miserables, czyli Nędznicy, przypadną do gustu zwłaszcza miłośnikom musicalu, choć – jak zaznacza autorka – to raczej operetka. Film może się poszczycić wieloma nominacjami do tegorocznych Oskarów. Więcej w dziale Kino.

Do poczytania polecamy rzecz o życiu nieśpiesznym, w którym jest mnóstwo miejsca na rozmowy, grę w warcaby i przemyślenia. „Gugara” Andrzeja Dybczaka zabiera czytelników do Kraju Krasnojarskiego w Rosji. W dziale Książka znajda Państwo fragment książki.

Komu jednak niestraszna plucha i deszcz, wspólnie z portalem ZnaneNieznane.pl polecamy wyprawę do Kotliny Kłodzkiej. Tuż obok popularnego Zieleńca jest niewielka wieś Lasówka. Malownicze położenie sprawiło, że mnóstwo tu gospodarstw agroturystycznych. A wokół wspaniałe trasy spacerowe. Więcej w dziale Turystyka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury.

 

Poprzedni artykułCzary Penelopy:Kapusta faszerowana kaszą jaglaną i serami
Następny artykułCztery wypadki. Szesnastu nietrzeźwych