Strona główna Kultura Walentynkowy Maraton Filmowy

Walentynkowy Maraton Filmowy

0

Zakochani i nie tylko będą mogli spędzić romantyczny wieczór w Żarowie. W najbliższy piątek, 15 lutego żarowska Młodzieżowa Rada Miejska zaprasza na walentynkowy maraton filmowy. Jak zapewniają młodzi radni, repertuar filmowy również tematycznie związany będzie ze zbliżającym się świętem zakochanych – informuje Agnieszka Gryc, rzeczniczka UM w Żarowie.

– Nie zabraknie komedii romantycznych, wyciskaczy łez i sporej dawki dobrej zabawy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Mateusz Michalak z Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Romantyczny wieczór filmowy można będzie spędzić w auli żarowskiego gimnazjum, przy ulicy Piastowskiej 10. To już kolejna taka inicjatywa młodzieżowych radnych. – Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie zawiodą i cała aula gimnazjum będzie zapełniona. Tak jak to było w ubiegłym roku. Serdecznie zapraszamy. Z nami spędzisz niezapomniany wieczór. Przypominamy tylko, że osoby nieletnie muszą zabrać ze sobą pisemną zgodę rodziców – dodaje burmistrz Młodzieżowej Rady w Żarowie Krystian Chęciek.

Więcej dodatkowych informacji w temacie walentynkowego seansu można uzyskać na facebooku Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żarowie. – Zachęcamy do polubienia naszej oficjalnej strony na facebooku. Tam znajdziecie wszystkie aktualne informacje oraz wydarzenia, które organizujemy – dodaje Krystian Chęciek.

Bezpłatny walentynkowy wieczór filmowy rozpocznie się w piątkowy wieczór o godzinie 19.00.

Poprzedni artykułPsiaki poszukują domu
Następny artykułUtrudnienia na drodze do Dzierżoniowa