Strona główna Sport Piłka nożna Walczyli z przeciwnikiem i ze śniegiem

Walczyli z przeciwnikiem i ze śniegiem

0

Pomimo obfitych opadów śniegu i fatalnych warunków do gry, piłkarze III-ligowej Polonii Świdnica i IV-ligowego AKS-u Strzegom postanowili wybiec na murawę i rozegrać mecz sparingowy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem świdniczan 1:0, a jedynego gola w meczu zdobył Jarosław Lato, który w pierwszej części gry precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego.

 

– Sparing rozgrywany w tak ciężkich warunkach nie dał nam dziś wiele odpowiedzi jeśli chodzi o aspekty piłkarskie. Jestem jednak zadowolony z podejścia chłopaków do realizacji określonych założeń, nie dali się sprowokować zaczepkom słownym rywali i robili to, co do nich należało. W trudnych warunkach staraliśmy się wymieniać jak najwięcej podań i pomimo tak obfitych opadów śniegu kilka akcji mogło się naprawdę podobać. W najbliższym czasie pracować będziemy więcej nad taktyką – wyznał po meczu Przemysław Malczyk, trener Polonii.

 

Polonia Świdnica – AKS Strzegom 1:0 (1:0)

Polonia: 4 testowanych zawodników oraz Wierzbicki, Bęc, P. Salamon, M. Salamon, Chrapek, Lato, Luber, Borowy, Fojna, Madziała, Miętkiewicz, Szuba, Klimczak

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułKolejna wyjazdowa wygrana MKS-u
Następny artykułPrzegrali w samej końcówce