Strona główna Kultura GrubSon i BRK „Gruby Brzuch” na wiosnę

GrubSon i BRK „Gruby Brzuch” na wiosnę

6

Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszają w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści 9 marca odwiedzą Świdnicę, a ich żywiołowy występ w Klubie Bolko będzie okazją do usłyszenia na żywo  tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki.

Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka – GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju. Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów. To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną. Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki – artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”.  W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.

Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt
w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon!

Miejscem koncertu jest Klub Bolko (Pl. Grunwaldzki 11), godz. 20.00 (9 marca, sobota). Bilety dostępne są w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu.

W ramach przedsprzedaży można nabyć kolekcjonerskie bilety z autografami za pośrednictwem strony e-sizeer.com (ilość ograniczona). Pozostałe miejsca przedsprzedaży to: Skateshop ARI (Ul. Pułaskiego 23) oraz Ekobilet.pl.

Klip zapowiadający trasę

Tomasz Iwańca aka GrubSon, polski raper i producent muzyczny, obecnie na szczycie hip – hopowych list przebojów – płyta „Coś więcej niż muzyka” zyskała status platynowej. Najnowszy album „GRUBY BRZUCH” natomiast w lipcu’12 znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia EMPiK.

GrubSon został zauważony i doceniony nie tylko w kulturze hip-hopowej, ale również przez środowiska intelektualne. Najlepszym przykładem jest zaproszenie Artysty przez Grzegorza Miecugowa do programu „Inny punkt widzenia”.

Poprzedni artykułPory roku w Europie
Następny artykułDozór dla właścicielki psa