Strona główna Wydarzenia Świebodzice Dzień Kobiet z Grażyną Wolszczak

Dzień Kobiet z Grażyną Wolszczak

3

Takich obchodów święta pań jeszcze w Świebodzicach nie było. Na 8 marca zaplanowano wyjątkowy Event dla Kobiet i o Kobietach pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza. Organizatorem  jest Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala z UM w Świebodzicach.

Zdjęcie wikipedia

Przez cztery godziny świebodziczanki będą mogły poznać najważniejsze trendy w modzie i makijażu na wiosnę, skorzystać z porad wizażystki, dietetyczki i estetologa. Będą także warsztaty motywacyjne, pokazy fryzur, masażu relaksacyjnego oraz rękodzieła. Gośćmi specjalnymi spotkania będą: Marcin Lechna, wrocławski trener osobowości, który przedstawi techniki pozytywnej manipulacji i autoprezentacji a także wykorzystania atutów własnej osobowości.

O sekretach medycyny estetycznej opowie dr Arkadiusz Konieczny z Centrum Medycyny Estetycznej. Nie zabraknie również osoby mocno związanej z promocją mody – Agnieszki Handler, stylistki, byłej modelki, która zapozna panie z najnowszymi trendami. Gwiazdą wieczoru będzie popularna polska aktorka Grażyna Wolszczak, która znana jest min. z roli w serialu „Na Wspólnej”.

Na uczestniczki eventu czeka jeszcze wiele innych atrakcji, w tym losowanie upominków, ufundowanych przez sponsorów tego wydarzenia. Będą to m. in. zestawy kosmetyków przekazane przez głównego patrona – firmę Bielenda, karnety na zabiegi, bilety do wałbrzyskiego teatru i na krytą pływalnię w Świebodzicach oraz wiele innych niespodzianek.

Miejsce Eventu: ul. Wolności 13 (sala główna MDK), godz. 16:00-20:00

Poprzedni artykułNie płać firmom, ZUS pomaga za darmo
Następny artykułTydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw