Strona główna Konkursy Biżuteria, kolacja i czekoladki na walentynki

Biżuteria, kolacja i czekoladki na walentynki [KONKURS]

0

„Na pierwszy znak, gdy serce drgnie” – śpiewała przed laty Hanka Ordonówna. Jak to było, gdy pierwszy raz drgnęło serce i zaczęła się miłość? Pracownia Autorska Metier, Hotel Fado, Chocoffee i Swidnica24.pl zapraszają do udziału w walentynkowym konkursie. Wystarczy wrócić pamięcią do tych pierwszych chwil, gdy rodziła się miłość.

Pierwsza nagroda w konkursie walentynkowym – komplet unikalnej biżuterii z Pracowni Autorskiej Metier.

Zapraszamy Państwa do opisania, jak w waszym życiu pojawił się ten ukochany czy ukochana. Jak się poznaliście? Na autorów najpiękniejszych historii czekają cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma komplet biżuterii z Pracowni Autorskiej Metier – zawieszka i kolczyki całkowicie ręcznie wykonany ze srebra p. 925 i tytanu; ażurowy srebrny wierzch zdobi tytanowe tło, z którego wydobyto tęczowe barwy. To jedyny powstały egzemplarz; waga 10 gramów. II miejsce zostanie nagrodzone zaproszeniem o wartości 150 złotych na kolację dla dwojga w eleganckiej restauracji Bacalhau Hotelu Fado, na pięciu wyróżnionych autorów czekają pudełeczka z ręcznie robionym czekoladowymi pralinami z Chocoffee.

Na teksty czekamy do 10 lutego 2013 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród 13 lutego 2013 roku. Szczegółowe zasady zawarte są w regulaminie.

Przeczytaj REGULAMIN

red.

Poprzedni artykułJuniorki MKS-u powalczą o lepsze rozstawienie w Mistrzostwach Polski
Następny artykułŚKPR inauguruje rundę rewanżową w Świdnicy