Strona główna Konkursy Białe szaleństwo pod okiem fachowców

Białe szaleństwo pod okiem fachowców

0

Choć za oknem niewiele śniegu, niedaleko Świdnicy wciąż panuje malownicza zima.  Pół godziny drogi od miasta trwa w najlepsze prawdziwe białe szaleństwo. Warto więc odwiedzić małą stolicę szusowania naszego regionu, czyli kompleks narciarski w Rzeczce. Tym, którzy chcieliby spróbować swoich sił na nartach lub snowboardzie, z pomocą śpieszą profesjonalni instruktorzy szkółki narciarskiej Board4Life.

– Narciarstwo i jazda na snowboardzie to nasza pasja, którą chcemy dzielić ze wszystkimi – zarówno początkującymi, jak i osobami na poziomie zaawansowanym, chcącymi doszlifować swoje umiejętności. W ofercie mamy między innymi szkolenia na klasy SITS i PZS (I, II, II klasa), naukę i doskonalenie jazdy w stylu freestyle, freeride, alpinie, szkolenia snowkite, czy SKI&SNB dla firm i organizacji. Jeździć nauczymy każdego, bez względu na wiek. Dla najmłodszych mamy przygotowany specjalny wyciąg. Nasi instruktorzy mają ogromny zapas cierpliwości i jeszcze większe poczucie humoru, dlatego nauka z nami to sama przyjemność – mówi Szymon Borowski, jeden z instruktorów.

Board4life oferuje szkolenia indywidualne i grupowe. Ubranych w charakterystyczne niebieskie kurtki instruktorów znajdziemy codziennie, od 9:00 do 20:00, przy wyciągach „Górnik” – nieopodal przełęczy Sokolej. Godzina nauki kosztuje tylko 60 złotych – bez względu na wiek i poziom umiejętności.

– Zapraszamy wszystkich niedowiarków. Warunki w Rzeczce są doskonałe – mamy mnóstwo śniegu i świetnie przygotowane trasy – mówi Szymon Borowski. Na jazdy najlepiej umawiać się telefonicznie. Zainteresowani nauką jazdy  mogą dzwonić pod numer: 667364119 lub  501106133. Zapraszamy też na stronę internetową www.board4life.pl.

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułŚKPR pojedzie do Radomia
Następny artykułDzień Kobiet w „Złotym Lesie”