Strona główna Konkursy Wejściówka na występ Jerzego Kryszaka

Wejściówka na występ Jerzego Kryszaka

0

20 stycznia o godzinie 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury wystąpi znany aktor i kabareciarz, Jerzy Kryszak. Dla Czytelników Świdnica24.pl mamy jedno, podwójne zaproszenie.

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem wyjątkowym. Siła jego satyry bierze się stąd, że spotyka się bezpośrednio z publicznością i angażuje ją w swoje skecze,czym buduje niepowtarzalną atmosferę. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości. Aktor umiejętnie wciela się w postać którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje np. krzycząc – po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na którą publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Kryszaka to występ zarówno dla młodych, jak i dla starszych.

Co: Występ Jerzego Kryszaka

Gdzie: sala teatralna ŚOK-u

Kiedy: 20 stycznia, godz. 17.00

Bilety: 30 zł

Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy jedna, podwójną wejściówkę. Otrzyma ja osoba, która wymieni najwięcej postaci, którym Jerzy Kryszak udzielał głosu w programie satyrycznym Polskie ZOO. Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do 18 stycznia. W tytule proszę wpisać Kryszak, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (tylko do wiadomości Redakcji). Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie.

Poprzedni artykułJaki był 2012, jaki będzie 2013 dla ŚOK-u?
Następny artykułWandale w centrum miasta