Strona główna Sport Piłka nożna Sparingi piłkarskich drużyn z powiatu świdnickiego

Sparingi piłkarskich drużyn z powiatu świdnickiego

0

Większość drużyn piłkarskich powoli zaczyna przygotowania do drugiej części sezonu. Postanowiliśmy przedstawić zatem harmonogram sparingów drużyn z naszego powiatu z III i IV ligi oraz klasy okręgowej. W miarę upływu czasu będziemy uzupełniać ten plan.

 

III liga Polonia Świdnica

23 stycznia godz. 16.00 Dzierżoniów Polonia Świdnica – GKS Katowice (I liga)

26 stycznia godz. 13.00 Wałbrzych Polonia Świdnica – Nielba Wągrowiec (III liga)

30.stycznia godz. 18.00 Świdnica Polonia Świdnica – Stal Świdnica (kl. O)

2.lutego godz. 12.00 Świdnica  Polonia Świdnica – Śląsk Wrocław (Młoda Ekstraklasa)

6 lutego godz. 18:00 Świdnica Polonia Świdnica – Grom Witków (kl. O)

9 lutego 12.00 Świdnica  Polonia Świdnica – Kuźnia Jawor (kl. O)

13 lutego  godz. 18.00 Świdnica Polonia Świdnica – Zjednoczeni Żarów (kl. O)

16.lutego godz. 12.00 Świdnica Polonia Świdnica – Piast Nowa Ruda (IV liga)

20 lutego godz. 16.00 Świdnica Polonia Świdnica – Włókniarz Mirsk (kl. O)

23 lutego godz. 12.00 Świdnica Polonia Świdnica – AKS Strzegom (IV liga)

27 lutego godz. 18.00 Świdnica Polonia Świdnica – Olimpia Kowary (IV liga)

2 marca godz. 11.00 Wałbrzych Górnik Wałbrzych (II liga) Polonia Świdnica

9 marca godz. 12.00 Świdnica Polonia Świdnica – Piast Żmigród (IV liga)

16 marca godzina i miejsce do ustalenia Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław (III liga)

 

IV liga AKS Strzegom

2 lutego AKS Strzegom – Zagłębie Lubin (Młoda Ekstraklasa)

10 lutego AKS Strzegom – Grom Witków (kl. O)

16 lutego AKS Strzegom – Stal Świdnica (kl. O)

20 lutego AKS Strzegom – MKS Karolina Jaworzyna Śląska (kl. O)

23 lutego AKS Strzegom – Polonia Świdnica (III liga)

27 lutego AKS Strzegom – Lechia Dzierżoniów (III liga)

2 marca AKS Strzegom – Górnik Wałbrzych (II liga)

9 marca AKS Strzegom – MKS Szczawno Zdrój (kl. O)

 

Klasa okręgowa Stal Świdnica

30 stycznia Stal Świdnica – Polonia Świdnica (III liga)

2 lutego Stal Świdnica – Strzelinianka Strzelin (kl. O)

9 lutego Stal Świdnica – Mitex Podgórzan (kl. O)

16 lutego Stal Świdnica – AKS Strzegom (IV liga)

23 lutego Piast Nowa Ruda (IV liga) – Stal Świdnica

2 marca Stal Świdnica – Odra Malczyce (kl. A)

9 marca Stal Świdnica – Zgoda Grodziszcze (kl. A)

16 marca Stal Świdnica – Cukrownik Pszenno (kl. A)

 

Klasa okręgowa LKS Bystrzyca Górna

7 stycznia godz. 12.00 Świdnica LKS Bystrzyca Górna – Zieloni Mrowiny (kl. A)

3 lutego godz. 12.00 Świdnica LKS Bystrzyca Górna – Cukrownik Pszenno (kl. A)

10 lutego  godz. 12.00 Świdnica LKS Bystrzyca Górna – Odra Malczyce (kl. A)

17 lutego godz. 12.00 Świdnica LKS Bystrzyca Górna – Karolina Jaworzyna Śląska (kl. O)

24 lutego godz. 12.00 Świdnica  LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica (LDJ)

3 marca godz. 14.00 Świdnica LKS Bystrzyca Górna – Włókniarz Głuszyca (kl. A)

9-10 marca LKS Bystrzyca Górna – Rodło Granowice (kl. A)

16-17 marca Lechia Dzierżoniów (LDJ) – LKS Bystrzyca Górna – mecz Pucharu Polski

23 marca godz.  16.00  LKS Bystrzyca Górna – GLKS Kamiennik  (kl. A)

 

Klasa okręgowa Victoria Świebodzice

26 stycznia Victoria I Świebodzice – Victoria II Świebodzice (kl. A)

2 lutego Victoria Świebodzice – Czarni Wałbrzych (kl. A)

9 lutego Victoria Świebodzice – Gwarek Wałbrzych (kl. A)

16 lutego Victoria Świebodzice – Cukrownik Pszenno (kl. A)

20 lutego  Victoria Świebodzice – Włókniarz Głuszyca (kl. A)

23 lutego Victoria Świebodzice – Olimpia Kamienna Góra (kl. O)

2 marca Victoria Świebodzice – Biały Orzeł Mieroszów (kl. A)

9 marca Kuźnia Jawor (kl. O) – Victoria Świebodzice

 

Klasa okręgowa Karolina Jaworzyna Śląska

10 lutego Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Męcinka

17 lutego Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna

20 lutego Karolina Jaworzyna Śląska – AKS Strzegom

24 lutego Karolina Jaworzyna Śląska – Odra Malczyce

3 marca  Karolina Jaworzyna Śląska – Zieloni Mrowiny

10 marca Karolina Jaworzyna Śląska – Cukrownik Pszenno

16/17 marca Karolina Jaworzyna Ślaska – MKS Szczawno Zdrój (kl. O)

 

W miarę upływu czasu będziemy aktualizować plan przygotowań naszych zespołów.