Strona główna Temat dnia Pomożemy Ci dotrzymać noworoczne postanowienia

Pomożemy Ci dotrzymać noworoczne postanowienia

0

Początek roku, to czas, kiedy każdy z nas sobie coś postanawia. Okazuje się, że przeważająca większość z tych postanowień to te, dotyczące naszej sylwetki… Ilu z nas udaje się ich dotrzymać?

Jeśli już zdecydujesz się na jakąś zmianę, nawet na tę najmniejszą, nie zwlekaj – najważniejszy jest pierwszy krok. W salonie VERA zadbamy o to, aby wszystkie noworoczne postanowienia wprowadzić w życie. Jędrne ciało, szczupła sylwetka, płaski brzuch – to już nie jest problem!

Nasz dietetyk przygotuje specjalny – dobrany indywidualnie do danej osoby – program żywienia, a panie kosmetolog zadbają o to, aby ciało było gładkie, jędrne i pozbawione znienawidzonego cellulitu.

Jadłospis ułożony przez panią dietetyk w salonie VERA, oparty jest tylko i wyłącznie na produktach dostępnych w każdym sklepie (bez suplementów, proszków i tym podobnych “ulepszaczy-wypełniaczy”), dopasowany do stylu i sposobu życia oraz kieszeni pacjenta, a przede wszystkim – łatwy i szybki do samodzielnego przygotowania.

Natomiast nasze Panie kosmetolog, dzięki masażom podciśnieniowym zredukują cellulit, a niechciane wałeczki tłuszczyku zlikwidują dzięki wspaniałym, bezinwazyjnym zabiegom kawitacji ultradźwiękowej na nowoczesnym urządzeniu CAVIX.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety, dzięki którym można sporo zaoszczędzić!

Przyjdź i przekonaj się!

Z SALONEM VERA DOTRZYMASZ NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ

VERA Kosmetyka Estetyczna

ul. Armii Krajowej 3

www.vera.swidnica.pl 

T: 508 577  155 

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułBatalia o aquapark trwa
Następny artykułAndropauza 2, czyli męska rzecz