Strona główna Sport Piłka ręczna Podtrzymać passę – ŚKPR kontra Ostrovia Ostrów

Podtrzymać passę – ŚKPR kontra Ostrovia Ostrów

0

Po blisko dwóch miesiącach przerwy do Świdnicy wraca pierwszoligowa piłka ręczna. W sobotę, 2 lutego o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów w meczu drugiej kolejki rundy rewanżowej czwarty w tabeli ŚKPR Świdnica zmierzy się z groźną Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

 

Drugą rundę ŚKPR rozpoczął od cennego remisu 25:25 w Kaliszu. Tym samym świdniczanie powiększyli do pięciu serię meczów bez porażki i umocnili się na lokacie tuż za podium. ŚKPR ma na koncie szesnaście punktów. Sobotni rywal zgromadził pięć oczek mniej i zajmuje miejsce dziewiąte. Ostrovia uznawana jest za kuźnię talentów. To w tym klubie wielkie kariery rozpoczynali reprezentanci Polski bracia Lijewscy czy Bartosz Jaszka. Brat tego ostatniego – Łukasz gra zresztą w ekipie z Ostrowa. Wydarzeniem spotkania będzie też występ w barwach ŚKPR-u Andrzeja Brygiera. 32-letni wychowanek świdnickiego klub u po latach gry w Superlidze zdecydował się na powrót w rodzinne strony.

 

Spotkaniu szczypiornistów tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:

Talony do Delikatesów Mięsnych „Rarytas” z ulicy Bohaterów Getta

Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej

Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej

Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego

Pamiątki klubowe

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Ostrovia, sobota, 2 lutego, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci do lat 12.

 

Poprzedni artykułFranc Gardiner szuka pracownika
Następny artykułBezpłatne szkolenie o abolicji składkowej