Strona główna Sport Piłka nożna Kolejne spotkania na parkietach lig halowych

Kolejne spotkania na parkietach lig halowych

0

W Świdnicy, Żarowie, Witoszowie i Jaworzynie Śląskiej rozegrano kolejne serie spotkań w powiatowych ligach halowych. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

 

Świdnica

 

15. kolejka

ŚFUP – La Liga Jaworzyna Śląska 1:8
Bramki: Dymitruk oraz G. Borowy 5, Sowa, Fudali, Kurzeja

 

Kabaret – Zgoda 6:2

Bramki: Lato 2, Kalinowski 2, Wyszomirski, Kopernicki oraz Wróblewski, Latarowski

 

FC Żubry – Williams Hayward 5:3

Bramki: Goździejewski 2, Łagiewka 2, Tragarz oraz Łukasiewicz 2, Ciuba

 

After Party Team – Jako Team 5:13
Bramki: Piech 3, Śliwa, Kraiński oraz Michał Morawski 6, Fojna 3, Mojsa 3, Maciej Morawski

 

Cukrownik Pszenno – Darbor II 8:5

Bramki: Kutela 6, Urbańczyk, Goździejewski oraz Rosiak, Chodynicki, Mleczko, Kempa, Hydzik

 

Darbor – Power Team 2:2

Bramki: Klimczak, Luber oraz Szewczyk, Rutkowski

 

Piłkarz kolejki: Adam Łagiewka (FC Żubry)

Bramkarz kolejki: Piotr Bęc (Power Team)

 

16. kolejka

ŚFUP – Kabaret 2:7
Bramki: Kwaszewski, Gączkowski oraz Lato 2, Kmieciak 2, Gawryszewski, Kalinowski, Kopernicki

 

FC Żubry – Power Team 1:3
Bramki: Marszałek oraz Rybarczyk, Żygadło, Szewczyk

 

Williams Hayward – Jako Team 3:4
Bramki: Czykieta 2, Pośpiech oraz Madziała 2, Chrzan, Jóźwiak

 

Cukrownik Pszenno – Darbor I 1:3
Bramki: Kutela oraz Klimczak 2, Luber

 

Darbor II – Zgoda 0:1
Bramki: Palij

 

After Party Team – La Liga Jaworzyna Śląska 5:3
Bramki: Pieniążek 2, Piech, Zdanowicz, Kucek oraz Piotrowski 2, S.Borowy

 

Zaległy: Darbor II – Darbor I 2:8
Bramki: Kępa, Mleczko oraz Klimczak 3, Krzykalski 3, Luber, Rosiak

 

Piłkarz kolejki: Maciej Pieniążek (After Party Team)

Bramkarz kolejki: Tomasz Janikowski (Zgoda)

 

1. Jako Team 16 39 106:26
2. Kabaret 16 38 89:26
3. FC Żubry 16 36 65:35
4. Darbor I 16 32 67:39
5. Williams Hayward 16 29 61:37
6. La Liga Jaworzyna Śl. 15 28 87:36
7. Power Team 16 26 40:44
8. Cukrownik Pszenno 15 18 68:59
9. Darbor II 16 10 38:91
10. ŚFUP 16 7 26:87
11. After Party 16 7 38:131
12. Zgoda 16 4 25:99

 

 

Żarów

 

I liga

Oldboys – Czarny Lotos 0:0

Darbor – Zryw Łażany 5:2

Nocny Team – Cannabis 2:9

KKZ Zaskoczeni Żarów – Wektor Świdnica 4:2

 

Najlepszy zawodnik: Tomasz Rudnik (KKZ Zaskoczeni Żarów)

Najlepszy bramkarz: Dariusz Krawczyk (Oldboys)

 

1. Darbor 8 21 38:19
2. Czarny Lotos 8 19 32:12
3. KKZ Zaskoczeni Żarów 8 19 33:16
4. Cannabis 8 13 38:21
5. Wektor Świdnica 8 10 27:22
6. Oldboys 8 8 13:22
7. Zryw Łażany 8 1 9:36
8. Nocny Team 8 1 3:45

 

 

II liga

Mam Talent – Daj Piątaka Team 4:3

U18 Żarów – Carvalet Jaroszów 5:2

Drink Team Świdnica – Wierzbianka Wierzbna 6:2

Kozioł Team – PKS Złoty Kłos 5:0 (wo)

 

Najlepszy zawodnik: Michał Krzysztofik (Drink Team Świdnica)

Najlepszy bramkarz: Grzegorz Wielg (Daj Piątaka Team)

 

1. Drink Team Świdnica 8 24 49:14
2. Wierzbianka Wierzbna 8 18 32:20
3. Kozioł Team 8 16 26:25
4. U18 Żarów 8 14 25:15
5. Mam Talent 8 12 25:18
6. Carvalet Jaroszów 8 7 25:16
7. Daj Piątaka Team 8 3 18:36
8. PKS Złoty Kłos 8 0 13:69

 

 

Witoszów

 

Darbor Witoszów – Grom Witków 4:4

LKS Czarni Szczepanów – Gammaflora Bystrzyca Górna 2:5

Zgoda Grodziszcze – Orzeł Witoszów 5:3

LKS Nowalijka Słotwina – Herbapol Stanowice 10:6

 

1. Gammaflora Bystrzyca Górna 7 18 45:18
2. Darbor Witoszów 7 16 51:28
3. Czarni Szczepanów 7 12 43:32
4. Grom Witków 7 10 31:38
5. Herbapol Stanowice 7 9 35:57
6. Zgoda Grodziszcze 7 9 27:41
7. Nowalijka Słotwina 7 6 31:35
8. Orzeł Witoszów 7 3 18:46

 

 

Jaworzyna Śląska

 

Karolina Junior – Glob Max 1:29
Bramki:  Pieniążek oraz Włodarczyk 16, Głogiewicz 6, Charytanowicz 5, Jędras 2

Wiśniowa – La Liga 2:6

Bramki: Śliwa 2 oraz Borowy 3, Fudali, Graca, Kurzeja

Znajomi Fryzjera – XXL Bolesławice 8:7
Bramki: Gradowicz 2, Myśliński 2, Skupniewicz 2, Krzeczowski, Kwiatkowski oraz Gałka 2, Bukała, Gwardiak, Koblowski, Naskręt, Rajter

Szczypiorki – Fair Play 8:13
Bramki: Krzak 3, Wudel 2, Fudali 2, Tyza oraz Frankowski 4, Sowa 4, Durma 2, Grzegorzewicz, Kołodziej, Zadziorski

Strzelec kolejki: Darek Włodarczyk (Glob Max) zdobywca 16 bramek

Zawodnik kolejki: Marcin Krawczyk (La Liga)

Bramkarz kolejki: Bartłomiej Sip (Szczypiorki)

1. La Liga 8 21 126:46
2. Fair Play 8 21 92:57
3. Wyimaginowani Chłopcy 8 15 70:52
4. Znajomi Fryzjera 8 13 65:61
5. Wiśniowa 8 13 64:43
6. Glob Max 8 12 100:73
7. XXL Bolesławice 8 6 59:66
8. Szczypiorki 8 3 43:95
9. Karolina Junior 8 3 27:153