Strona główna 112 Kim był topielec?

Kim był topielec?

2

Policja poszukuje rodziny lub znajomych mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono w dniu 21 czerwca 2012r. w korycie rzeki Piławka pomiędzy miejscowościami Pszenno i Jagodnik w gminie Świdnica.Policyjni specjaliści sporządzili rekonstrukcję jego twarzy.

Powyższe zdjęcie jest rekonstrukcją prawdopodobnego  wyglądu twarzy denata. Utworzony wizerunek może w znacznym stopniu odbiegać od rzeczywistego.

RYSOPIS:
Wiek z wyglądu około 40 – 60 lat, sylwetka ciała normalna, twarz z zarostem , włosy krótkie ciemne, wzrost do 160-170 cm, uzębienie pełne, znaki szczególne: tatuaże na przedramieniu ręki lewej w postaci krzyża geometrycznego, krzyż równoramienny oraz inicjały litera „J” (druga litera nieczytelna), tatuaż litera „P” na palcu środkowym ręki lewej, blizna pooperacyjna na brzuchu długości około 10 cm.
Ubrany był w sweter koloru zielonego, koszulę jasną z wzorami z kołnierzykiem, spodnie ciemne materiałowe sztruksowe rozmiar W34 L32 ½, skórzane półbuty z metalową klamrą.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości denata prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KPP Świdnica tel: 74 8582227, 74 8582200 lub do najbliższej jednostki policji.

Poprzedni artykułDokument okiem zwycięzcy
Następny artykułOskarżeni za pół kilograma amfetaminy