Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

4

Sęp, Życie Pi, Wyszłam za mąż, zaraz wracam, Bejbi blues, Jack Reacher, Strażnicy marzeń, Piła mechaniczna 3D, a może Hobbit: Niezwykła podróż? Zobacz co warto zobaczyć w świdnickim kinie Cinema 3D w Galerii Świdnickiej.

JACK REACHER

USA ,od 15 lat, kryminał/130 min

12:30 19:00

Film zrealizowany na podstawie książki Lee Childa. Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa. James zostaje dotkliwie pobity w więzieniu i zapada w śpiączkę. Jego siostra Rosemary postanawia pomóc bratu i wynajmuje młodą, ambitną prawniczkę.

SĘP

Polska ,od 16 lat, thriller/133 min

14:15 17:30 20:15 22:00

W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

ŻYCIE PI 3D

USA ,od 12 lat, przygodowy/familijny/127 min

wersja dubbing: 9:15 11:45 17:00

wersja napisy: 19:30

wersja 2D dubbing: 14:15

Tytułowym bohaterem „Życia Pi” jest szesnastoletni, bardzo religijny Hindus Piscine Molitor Patel, syn dyrektora ogrodu zoologicznego. W czasie rejsu statkiem transportującym zwierzęta z indyjskiego ZOO do Ameryki, zdarza się katastrofa, a jedynymi ocalałymi istotami są Pi, hiena, ranna zebra, orangutan i głodny tygrys bengalski. Przez 227 dni Pi i towarzyszące mu zwierzęta toczą walkę o życie na szalupie ratunkowej.

WYSZŁAM ZA MĄŻ, ZARAZ WRACAM

Francja ,od 15 lat, komedia romantyczna/104 min

16:45

Nad rodziną Isabelle wisi klątwa – każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem. Kiedy oświadcza się jej ukochany mężczyzna, kobieta postanawia wziąć ślub i natychmiastowy rozwód z kimś przypadkowym.

BEJBI BLUES

Polska ,od 16 lat, dramat/98 min

9:45 11:30 20:15 21:45

Katarzyna Rosłaniec, reżyserka kultowych i wielokrotnie nagrodzonych „Galerianek”, przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

STRAŻNICY MARZEŃ 3D

USA ,b.o., komedia/animowany/przygodowy/97 min

wersja 3D 9:15 13:45 15:15 18:00

wersja 2D 12:00

Bohaterami obrazu „Strażnicy marzeń” są znane wszystkim dzieciom z podań i bajek postacie, takie jak: Zębowa Wróżka, Zajączek Wielkanocny, Piaskowy Dziadek, Święty Mikołaj czy w końcu Jack Frost. Jednak cała opowieść zaczyna się od przedstawiania ostatniego z wymienionych bohaterów, który jest poniekąd narratorem całej opowieści. Historia młodego chłopaka rozkręca się z minuty na minutę. Podczas seansu nie można narzekać na brak pomysłowości, przewidywalność lub nudę. Do tego historia opowiedziana przez twórców jest ciepła, radosna, zabawna, jak również bardzo wzruszająca. Właśnie sprawa humoru. „Strażnicy marzeń„, jak można było się spodziewać, są obrazem bardzo humorystycznym. Sprzedane przez Twórców gagi są naprawdę udane a opowiedziane dowcipy wywołują szczery uśmiech na twarzy. Humor jest wysokich lotów i nie będziecie spuszczać z zażenowania głowy. Mogę Wam to zagwarantować. Tak więc każdy powinien odnaleźć w omawianej produkcji coś dla siebie, nie zależnie od płci i wieku.

PIŁA MECHANICZNA 3D

USA ,od 16 lat., horror/thriller/92 min

16:00 22:15

Młoda kobieta Heather Miller (Alexandra Daddario) wyrusza wraz ze swoim chłopakiem Ryanem (Trey Songz) do Newt, małego miasteczka w Teksasie. Na miejscu, prawnik Farnsworth (Richard Riehle) przyznaje Heather, odziedziczony po babci stary dwór. Dziewczyna spotyka tam swojego dalekiego kuzyna, Leatherface’a (Dan Yeager), który skrywa pewną tajemnicę.

HOBBIT:NIEZWYKŁA PODRÓŻ 3D

Nowa Zelandia/USA, od 10 lat, fantasy/przygodowy/170 min

wersja 3D napisy 9:15

Bilbo Baggins to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę. Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w drogę, Bilbo wciąż walczy z wątpliwościami i strachem, krasnoludy zaś nie do końca ufają nowemu towarzyszowi wędrówki. Wkrótce całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, muszą bowiem przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów.

REZERWACJA TELEFONICZNA 

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl