Strona główna Wydarzenia Świdnica Adam Paziuk będzie rządził wieżą

Adam Paziuk będzie rządził wieżą

3

Adam Płaziuk, mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego przez jeden dzień będzie władał świdnicką Wieżą Ratuszową. Nietypową aukcję internetową zorganizowano w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pan Adam był jedną z sześciu osób, które wzięły udział w licytacji.

Zazwyczaj wrzucałem datki do puszki, podczas zbiórki WOŚP przy kościele. Tym razem usiadłem przed komputerem i znalazłem informację o licytacji wieży. Mieszkam niedaleko Świdnicy, więc postanowiłem spróbować. Udało mi się i cieszę się, bo w końcu nie codziennie kupuje się wieżę – śmieje się mieszkaniec Olesznej.

Adam Płaziuk wylicytował wieżę za 999 zł. Wszystkie formalności zostały dopełnione i pieniądze znalazły się już na koncie WOŚP. Zwycięzcy prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek odda we władanie na jeden dzień świdnicką Wieżę Ratuszową. W wybrany poniedziałek zwycięzca aukcji może zaprosić znajomych i rodzinę na zwiedzanie. Obsługa wieży będzie do jego dyspozycji i pomoże spędzić ten wyjątkowy dzień.

Jestem osobą zapracowaną, więc jeszcze terminu nie wybrałem. Co więcej nie będzie to cały dzień, bo brakuje mi czasu, ale ucieszę się, jak będę mógł zobaczyć panoramę Świdnicy z tak nietypowego obiektu – dodaje pan Adam.

Poprzedni artykułFerie zimowe w Świdnicy
Następny artykułFerie na sportowo z OSiR-em