Strona główna Sport Piłka nożna Winter Silesian Cup 2012 zakończony

Winter Silesian Cup 2012 zakończony

0

Kolejna edycja Winter Silesian Cup przeszła do historii. W ostatnich dwóch dniach rywalizacji wyłoniono zwycięzców w kategoriach U-10 i U-11.

W kategorii U-10 zwyciężyła drużyna KGHM Zagłębie Lubin, która w finale okazała się lepsza od czeskiego FK Nachod. Trzecie miejsce przypadło ekipie naszych południowych sąsiadów SK Prepychy. Najlepszym zawodnikiem wybrano Davida Hatle z SK Prepychy, najlepszym bramkarzem Pawła Rusa z Polonii Środa Śląska, a najlepszym strzelcem został Karol Zajączkowski z Zagłębia Lubin.

W kategorii U-11 najlepsza okazała się czeska ekipa FK Nachod, która pokonała w finale FK Lazne Belohrad. Brązowe medale przypadły gospodarzom drużynie Gryfa I Świdnica, którzy rozprawili się w meczu o 3. miejsce z Lechią Dzierżoniów. Najlepszym zawodnikiem okazał się Dawid Dawidziak z Lechii Dzierżoniów, najlepszym bramkarzem został Jaroslav Nyvlt z FK Nachod, a królem strzelców Tomas Voslajer również z FK Nachod.