Będący na fali zawodnicy ŚKPR-u Świdnica pojadą w najbliższą sobotę do Tarnowa, by zmierzyć się z tamtejszym SPR-em w ramach ostatniej w tym roku 13. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych.
Sytuacja w tabeli jednoznacznie wskazuje na świdniczan jako faworytów spotkania. ŚKPR po 12 kolejkach zajmuje doskonałe czwarte miejsce z dorobkiem 13 punktów. Zawodnicy z Tarnowa zgromadzili na swoim koncie zaledwie 6 „oczek” jednak to nie wyliczenia statystyczne będą w tym spotkaniu najważniejsze. Najistotniejsza będzie forma w danym dniu, a tutaj w lepszej sytuacji powinni być gracze SPR-u, bo świdniczanie będą po długiej, meczącej podróży. Mimo to, z pewnością nasi zawodnicy nie odpuszczą tego spotkania chcąc podtrzymać serię zwycięstw i dobrze zakończyć pierwszą rundę sezonu I ligi. Początek rywalizacji w sobotę w Tarnowie o godzinie 17:00.
12. kolejka
KS AZS AWF Biała Podlaska- KS Gwardia Opole
ASPR Zawadzkie- GKS Olimpia Piekary Śląskie
SPR Tarnów- ŚKPR Świdnica
KPR Szczypiorno Kalisz- MKS Nielba Wągrowiec
AZS UŁ PŁ Łódź- WKS Śląsk Wrocław
KS Viret CMC Zawiercie- AZS Politechnika Radomska
/M.Rodziewicz/



![Pomaganie mają we krwi [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/p1-238x178.jpg)

![Pożar samochodu dostawczego w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-samochodu-fot.-OSP-Strzegom-2-100x75.jpg)


![Ciężarówka utknęła pod wiaduktem w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG-20251219-WA0005-100x75.jpg)

![Coraz bliżej święta… Zrób zdjęcie świątecznej choinki i wygraj prezenty [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/12/bombki-choinka-swieta-2020-fot.-Dariusz-Nowaczynski-2-100x75.jpg)
![Kto wygrał zaproszenia na świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA w Świdnicy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)